Опціони або класичний трейдинг?

Розглядаючи Форекс як одну з ніш для стабільного заробітку, потрібно спочатку розібратися, які торгівельні інструменти існують.


Крім звичайної торгівлі валютою, зараз стали популярні бінарні опціони. Частина трейдерів повністю переключилися на цей торговий інструмент, вважаючи його більш прибутковим.

Опціони або класичний трейдинг, що вибрати? Кожен користувач повинен самостійно відповісти на дане питання.

Відмінність бінарних опціонів від Форекса істотне і це потрібно враховувати. А щоб вам було простіше визначитися з торговим інструментом, в цій статті ми розглянемо кілька найважливіших чинників.

Який торговий інструмент краще?

Деяким трейдерам зручніше використовувати класичну торгівлю, інші ж віддають перевагу бінарним опціонах. Якщо вам складно визначитися, зверніть увагу на найважливіші моменти торгівлі обома інструментами:

1. Прибутковість. Як ви думаєте, скільки отримують трейдери від класичної торгівлі? Якщо подивитися на статистику ПАММ рахунків, то стає зрозуміло, прибутковість у 15-30% вважається величезним успіхом.

В бінарних опціонах можна отримати набагато більше, навіть з однієї угоди (середня прибутковість операцій 70%).

Тільки уявіть, ви будете отримувати більше, ніж мільйони трейдерів, навіть не за один день, а всього за одну операцію. Це реально вигідно, тому багато і перейшли на опціони.

Щоб вийти на таку ж прибутковість як в опціонах, для класичної торгівлі необхідно зібрати величезний стартовий капітал і витратити чимало часу.

2. Ризики. У плані ризиків класична торгівля бере верх. В опціонах може бути тільки два результату проведеної операції – це поразка чи перемога.

Простіше кажучи, ви отримуєте все або нічого. Купуючи валюту, навіть якщо її курс знизиться на кілька пунктів, можна отримати нехай і не все, але більшу частину вкладених коштів.

З метою зниження ризиків в торгівлі опціонами, досвідчені трейдери застосовують багато різних інструментів. Найбільш ефективні стратегії, можете ознайомитися з деякими з них на нашому сайті – Дві свічки, Replicon, Usurper. Крім цього, знижувати ризики допомагає підстраховка, але такий інструмент є не у всіх брокерів.

3. Час. Заробляючи гроші, головну роль грає час. Уявіть, що ви заробили 1000$, але за який термін? Може бути, на це було витрачено рік, а може бути і тиждень. Результат сильно відрізняється, що говорить про ще одну перевагу бінарних опціонів.

Тут же варто відзначити, що зроблена ставка в опціонах завжди фіксується по часу. Це великий плюс при довгостроковій торгівлі. Можна будувати плани, користуватися стратегіями і зручно управляти своїм капіталом.

4. Простота угод. Новачкам важливо, щоб процес заробітку був максимально простим.

В цьому плані бінарні опціони виграють, так як при їх використанні практично не доводиться вивчати терміни, не потрібно викачувати ніяких терміналів і так далі. Заходьте на сайт і відразу ж робите ставку, заповнивши невелику форму:

Ця форма взята з сайту брокера 24Option, досить вибрати валюту, встановити час операції, вказати суму ставки і можна вибирати напрямок графіка. Що може бути простіше? Починати в бінарних опціонах легше, але це не означає, що і прогнози будувати простіше.

5. Стартовий капітал. Зараз брокери пропонують починати з невеликих сум, як у бінарних опціонах, так і в класичному трейдингу.

Це добре для тренувань і перевірки стратегій, але щоб отримувати хороші гроші, доведеться робити серйозні вклади. На IQoption потрібно всього 300 рублів, щоб почати торгувати опціонами.

Вкладаючи всього 10$, на стандартній торгівлі вам потрібні місяці роботи, щоб збільшити цю суму на кілька нулів. В бінарних опціонах, де прибутковість становить близько 70%, для перетворення 10$ до 1000$, буде потрібно провести в плюс поспіль 9 угод (можна провести і за один день).

Якщо після вивчення цих факторів ви вирішили, що опціони набагато краще, вивчіть 5 правил торгівлі бінарними опціонами.

Вибір між звичайною торгівлею і бінарними опціонами завжди важкий, адже кожен із способів заробітку по-своєму цікавий і прибутковий. Кращий варіант для того, щоб визначитися – це спробувати різні типи трейдингу, тим більше що це не вимагає величезних вкладів.