Опитування для сайту від Simpoll

Зміст

 • Красиві опитування на сайт від Simpoll
  • Що ще пропонує сервіс Simpoll?

Ідеї щодо поліпшення сайтів приходять в голови вебмайстрів постійно, от тільки реалізувати їх вдається не всім.


Іноді просто не вистачає знань, а необхідний сервіс не вдається знайти. З цим зіткнувся один з моїх знайомий, якому хотілося встановити онлайн опитування на своєму ресурсі.

Опитування для сайту від Simpoll це найкраще рішення. На відміну від багатьох аналогів, тут є маса налаштувань зовнішнього вигляду форми опитувань.

Крім цього, доступна і додавання інших функцій. Умовно система безкоштовна, але за додаткові інструменти доводиться платити. Звичайного вебмайстру точно вистачить безкоштовної версії.

Красиві опитування на сайт від Simpoll

Для власників сайтів створено чимало цікавих проектів. Не так давно ми розповідали про коментарі для сайту від Cackle, сам ними користуюся, можете оцінити, прокрутіть сторінку вниз.

Сервіс Simpoll також допомагає поліпшити проект за рахунок додавання незвичайного функціоналу. Основний напрямок – це проведення опитувань:

Розцінки не високі, більшості звичайних блогерів вистачає безкоштовного тарифу. Крім них є ще коробкова версія, вона коштує 12 000 рублів, і там немає ніяких обмежень.

Можливо, кому-небудь з підприємців це стане в нагоді.

Користувачам пропонується багато різних налаштувань опитувань:

Навіщо взагалі потрібні опитування? Багато хто вважає це цікавою функцією на сайті і не більше. Однак вона знадобиться, щоб з’ясувати загальну думку цільової аудиторії. Наприклад, визначити, що найбільше цікавить відвідувачів сайту.

Дані подаються по кожному респонденту окремо або в загальному форматі:

Все дуже зручно, конструктор інтуїтивно зрозумілий, а після створення опитування, отримуєш код для вставки на сайт. Такий метод додавання функцій підходить для будь майданчика, незалежно від використовуваної CMS. Спробуйте безкоштовно і збирайте корисну інформацію про своєї цільової аудиторії.

Що ще пропонує сервіс Simpoll?

Як і в будь-якій іншій великій системі, тут є ще кілька форм. Навіщо використовувати якісь скрипти з інтернету або придумувати щось самому, коли тут всі надається безкоштовно, плюс отримуєш зручний особистий кабінет.

Зараз на Simpoll доступні наступні інструменти:

 • Форма зворотного зв’язку – полегшує життя відвідувачів сайтів, яким не доводиться шукати контактні дані. З допомогою конструктора ви зможете додати декілька Email адрес і навіть додати опитування в обіг:
 • Реєстрація на співбесіду – стане у нагоді при пошуку співробітників і для інших цілей. На сторінці ви зможете вказати основні поля для заповнення, а також надати функцію завантаження резюме:
 • Підписка на розсилки новин – збирайте Email адреси відвідувачів вашого сайту. У особистому кабінеті база переноситься у форматі Microsoft Excel, щоб потім застосовувати її в будь-якому сервісі розсилок:
 • Багтрекер – форма для відправки повідомлень про помилки на сайті. Така функція стане в нагоді розробникам і власникам різних сервісів. До форми прикріплюються скріни, що дуже зручно:
 • Використовуйте хоч всі інструменти в комплексі, вони часто стають в нагоді і реально покращують проекти. Компанія Simpoll почала працювати ще в 2011 році, вони розвиваються і пропонують все більше цікавих функцій своїм клієнтам.

  Cloudflare — корисний інструмент для вебмайстра, що допомагає прискорити його роботу і підвищити безпеку.

  Опитування для сайтів та інші форми допомагають внести різноманітність. З кожним днем число сайтів в інтернеті збільшується, тільки більша частина з них – це сірі і нецікаві проекти. Додайте оригінальності свого ресурсу, а заодно з’ясуйте, чого хоче цільова аудиторія.