Оригінальні тексти для захисту від Yandex

Зміст

  • Оригінальні тексти Яндекс
    • Як додати оригінальний текст в Яндекс?

У мережі контент володіє певною цінністю, тому за статті на біржах копірайтингу можна викласти кілька доларів.


Якщо товар представляє цінність, значить обов’язково повинні бути шахраї, які бажають отримати його безкоштовно і в цій ніші їх настільки багато, що тисячі вебмайстрів і блогерів стикалися з проблемами копіювання текстів.

Оригінальні тексти для захисту від злодіїв контенту, допомагають легко доводити, що ви є першоджерелом матеріалів.

В Яндексі є спеціальний інструмент, через який можна до публікації статті додати її в пошукову систему і тим самим підтвердити своє авторство, щоб в майбутньому не виникло проблем.

Оригінальні тексти Яндекс

Кожен вебмастер може використовувати оригінальні тексти, досить додати свій ресурс в Яндекс.Вебмастере. Навіть якщо після цього хтось спробує вкрасти контент з вашого сайту, пошукова система визначить його як копіпаст і накладе фільтри, ви не постраждаєте.

Аналогічний інструмент є і в Google, але користуються ними рідко, так як ця пошукова система швидше індексує нові публікації.

Оригінальні тексти в Яндекс.Вебмастер використовувати не складно, але для новачків ми приготували докладну інструкцію. Крадіжка контенту поширена проблема, а після того, як прибрали обмеження ні користування цього інструменту (мінімальний ТИЦ 10), навіть молоді ресурси можна надійно захищати.

Як додати оригінальний текст в Яндекс?

1. Спочатку потрібно перейти в панель вебмастера на Яндексі та, натиснувши на пункт «Вміст сайту, вибрати необхідний інструмент:

2. Після цього потрібно вибрати сайт, на який ви будете додавати оригінальний контент.
3. З’явиться вікно, куди можна вставляти ваш текстовий матеріал, зверніть увагу на обмеження:

4. Коли натиснете «Додати», стаття буде врахована пошукачем і на наступній сторінці, ви побачите дату її прийому в базу:

Якщо вам потрібно додати більше 32 000 символів, просто поділіть текст на 2 частини. За добу можна додавати не більше 100 матеріалів.

Щоб правильно захистити свій ресурс від крадіжки інформації, використовувати всі методи захисту вмісту від копіювання.

Тепер ви більше знаєте про сервіс «Оригінальні тексти» і можете користуватися ним для захисту від недобросовісних вебмайстрів. І запам’ятайте, зазначений оригінальний текст повинен бути розміщений на одній сторінці – тобто один текст це одна сторінка, вказувати відразу кілька статей в одному вікні не можна.