Особливості оптимізації новинних сайтів

В залежності від того, який тип сайту створюється, необхідно шукати різні шляхи його пошукового просування.


Всі знають, що новинні портали це гарна ідея, вони збирають великі об’єми трафіку. Конкуренція в ніші серйозна, тому доводиться враховувати кожну дрібницю, щоб вийти на високі позиції.

Особливості оптимізації новинних сайтів необхідно враховувати, щоб складати конкуренцію в своїй ніші.

Багато новачків не враховують тип їх проекту, адже кожен вид сайту необхідно розвивати різними методами. Зараз ми розглянемо основні напрями оптимізації властиві новинних порталів.

Як оптимізувати сайт з новинами?

Є 8 важливих моментів для вебмайстрів, чиї сайти наповнюються новинами. При грамотному підході, можна швидко вийти в лідери, але зробити це не просто:

1. Загальна оптимізація. До цього пункту відноситься все, що підходить для налаштування будь-якого іншого сайту. За статистикою, вебмастера нехтують простими правилами просування.

Загостримо увагу на декількох найважливіших моментах:

  • у заголовку бажано прописувати не лише заголовок новини, але і категорію до якої вона належить і назва сайту;
  • очищайте код сайту, позбавляйтеся від усього непотрібного, щоб сторінки завантажувалися максимально швидко (як збільшити швидкість завантаження сайту);
  • фільтруйте новий контент на сайті, не додавайте нічого, що тематично не пов’язано з ресурсом, а зовнішні посилання закривати від індексації;
  • на сторінках обов’язково розділяйте підзаголовки тегів H1 і так далі;
  • основна інформація Зміст овно повинна представлятися в самому початку тексту, потім йде все інше і подробиці.

В цей пункт можна включити багато чого ще, але якщо вас зацікавила саме оптимізація новинних ресурсів, то ви повинні знати, що роблять вебмастера, щоб вийти на перші позиції.

2. Оптимізація контенту. Власникам новинних порталів нагоді інструкція, як писати новини. Складати такі матеріали потрібно грамотно, з урахуванням деяких правил.

Що стосується ключових слів, то їх доводиться шукати кожен раз. Новини швидко втрачають актуальність, а дані в WordStat оновлюються не так часто. Тому доводиться комбінувати як можна більше підходящих варіантів.

3. Внутрішня перелінковка. Ми вже пояснювали, що таке перелінковка і як її зробити, новачкам знадобиться ця стаття. З цим у новинних сайтів нерідко з’являються проблеми, так як контенту публікується багато, а деякі посилання швидко втрачають актуальність.

Наприклад, не завжди можна послатися на схожу новину, яка була опублікована рік тому. Тому, найкращий варіант налаштування перелінковки для новинного порталу – це додавання схожих записів по тегам і категоріями.

4. Неунікальний контент. Добре, якщо є велика команда копірайтерів та рерайтерів, готових постійно забезпечувати новим контентом.

Новинний сайт вимагає постійного наповнення, іноді доводиться просто копіювати дані, в цьому випадку найголовніше закрити від індексації такі пости. Врахуйте, що посилання на першоджерело ставити треба обов’язково. Не вважайте це чимось поганим, всі власники новинних ресурсів так роблять.

5. Поділ постів. Нерідко на новинних сайтах намагаються залучити більше трафіку і забезпечити кілька переходів усередині майданчика за рахунок поділу статей. Як правило, новини отже Зміст овні, тому краще не намагатися їх ще й поділити. Плюс до всього, відвідувачів це страшенно дратує.

6. Реєстрація на сайті. Її можна поставити, але обмежувати дії відвідувачів не варто. Відкрийте їм повний доступ до всіх розділів, а також не закривайте форму коментарів.

Так, доведеться більше очищати спаму, але без цього ніяк. Також пропонуйте підписуватися на розсилку Email без реєстрації, додатковий трафік це генерує непогано.

7. Google News. Кращий спосіб отримувати більше всього переходів з пошукової видачі, це стати одним з перших авторів новини, а також додати до неї зображення. З недавнього часу на Google News опубліковано новину і невелика мініатюра над результатами видачі. Якщо вдасться потрапити туди, обсяги трафіку будуть максимальними.

8. Новинні агрегатори. Є багато систем, які наповнюються новинами з інших джерел. Це зручно для самих користувачів, так як вони можуть переглядати новини відразу з декількох проектів. Бажано додати свій портал відразу у всі такі системи. В деяких випадках, це приносить більше трафіку, ніж пошукові системи.

Грамотно оптимізувати сайт зможе кожен вебмайстер, а тепер у вас є список найбільш важливих моментів при просуванні новинних ресурсів.

Дізнайтеся, скільки коштує просування сайту, може бути простіше заплатити за це, ніж робити все самому.

Враховуючи особливості просування новинного сайту, ви не тільки підвищуєте шанси на вихід в ТОП, але і обмежуєте себе від боротьби за перші місця з не мають відношення до новин, сайтами. Робіть все грамотно, не шкодуйте часу, тоді ваш новинний портал стане популярним.