Отримай початковий атестат Webmoney в Україні через BankID

Приємні новини з’явилися в березні 2016 року для всіх мешканців України, які користуються платіжної системи Вебмані.


Тепер вони можуть легко і просто отримати початковий атестат, не виходячи з дому. Крім цього, не доводиться переплачувати і шукати реєстратора. Також не потрібно робити ніяких переказів.

Отримай початковий атестат Webmoney в Україні через BankID? Новий проект створений за рахунок міжнародного досвіду.

Його розробники максимально спростили процедуру отримання початкового атестата для українців. Витративши 5 хвилин і всього 11 гривень, можна відкрити для себе нові можливості.

Навіщо взагалі отримувати початковий атестат?

Якщо ви починаючий користувач інтернету і у вас зовсім невеликий оборот грошових коштів на віртуальному рахунку, то справді не варто проходити додаткову атестацію.

Тим, хто стабільно працює в мережі, краще це зробити, щоб:

  • легко відновлювати контроль над гаманцем;
  • підвищити ліміти введення та виведення коштів;
  • брати участь у роботі Capitaller;
  • брати участь у кредитних операціях;
  • додати автоматичний прийом платежів;
  • отримати доступ до публікацій новин на сайті Webmoney;
  • додавання сайтів в MegaStock.

Перед отриманням початкового атестата, потрібно пройти попередню верифікацію в платіжці. Ми вже розповідали, як отримати формальний атестат, це стане в нагоді для новачків.

Системою BankID можуть скористатися клієнти Приватбанку, Банку Михайлівський, А-Банку і Банку Конкорд.

Для початку потрібно перейти на спеціальну сторінку офіційного сайту, де будуть представлені ваші дані і кнопка для авторизації:

Уважно перевіряйте дані гаманця. Вони повинні повністю збігатися з даними, які внесені в банківські бази. Відкриється сторінка сервісу BankID, де потрібно вибрати банк, в якому ви є клієнтом:

Потім ви потрапляєте в інтернет-банкінг, де потрібно авторизуватись. Це офіційний сайт вашого банку, тому можна не переживати:

Заключний етап – це оплата отримання початкового атестата. Гроші переводяться з гаманця WMU, нагадаємо, що вартість складає 11 гривень.

Платіжна система порівнює особисті дані клієнта з даними, які їй надає банк. Тому інформація повинна збігатися. Якщо все вірно, то протягом 2х днів початковий атестат буде виданий.

Жителям України сервіс Вебмані теж відкриває нові можливості, а всім клієнтам цієї платіжки ми рекомендуємо додаток Webmoney для Android. З його допомогою можна управляти своїми гаманцями, перебуваючи у будь-якому куточку планети.