Партнерка 24Option – 250$ за трейдера

На сайтах брокерів за бінарним опціонах можна заробляти нічого не вкладаючи і не проводячи угод.

У всіх компаній є партнерська програма, а залучаючи людей на їх сайти, ви гарантуєте собі дохід. Умови скрізь різні, наприклад, на сайті брокера FBS платять до 80$ з однієї угоди, але можна отримувати гроші не від угод, а за реєстрацію.

Партнерка 24Option – 250$ за трейдера тут виплачується активним партнерам. Обов’язкова умова – новий користувач повинен активувати свій рахунок, внісши депозит.

Мінімальна сума тут 250$ або 15000 рублів, тому відразу великого «припливу» охочих не чекайте, доведеться добре прорекламувати даного брокера, щоб привернути трейдерів.

Партнерська програма 24Option

Винагорода партнера за активного трейдера може бути різним. Поки новачки запросили не більше 10 нових учасників, їм встановлюється плата в 100$. До 150$ піднімається винагороду, якщо вдасться залучити від 11 до 50 осіб.

Коли кількість реєстрацій підніметься від 51 до 100, виплата 200$. А 250$ отримують партнери, які запросили понад 101 користувача.

Винагороду в 250$ за реєстрацію не граничне, менеджер зв’яжеться з вами та запропонує ще більш вигідні умови, якщо визнає ваш джерело трафіку якісним.

Взагалі, після реєстрації в партнерській програмі 24Option, ви можете відразу отримати вигідні умови. В якості джерела трафіку приймаються сайти, блоги, електронні книги, розсилки і багато іншого. Після перевірки майданчика, менеджер може відразу збільшити винагороду.

Зараз я отримую за реєстрацію та активацію профілю рефералом за 250$. Багато користувачів залучити поки не вдається, але одна реєстрація вже є і гроші отримані:

Винагорода склала 250$, це відображається і в докладній статистиці по місяцях:

Умови виведення коштів обговорюються індивідуально, після реєстрації з вами зв’яжеться менеджер по Email або по телефону, щоб обговорити всі тонкощі співпраці. Можна отримувати гроші на Webmoney, різні платіжки і банківські картки.

Всі партнери можуть спілкуватися з менеджером, отримуючи від нього всю необхідну інформацію.

Ще один плюс партнерської програми 24Option – це широкий вибір промо-матеріалів. Ви отримаєте доступ до безлічі відеозаписів, банерів, електронних листів, різноманітних посібників і так далі. Зручно, що текстовий контент можна редагувати на свій розсуд:

Як бачите, в розділі промо-матеріалів партнер може вибрати підходящий лендінгем (посадкову сторінку) та банер, щоб ефективно залучати нових трейдерів.

Якщо будете залучати інших партнерів, то адміністрація буде ділитися 10% прибутку, отриманого від його діяльності.

Брокер 24Option – це не тільки зручний інтерфейс для торгівлі опціонами, але і вигідні умови для заробітку на рефералах. Тільки уявіть, якщо вам вдасться залучити, хоча б 4 людини за місяць. Ви отримаєте 1000$ (якщо винагороду 250$) і це ще не межа, адже можна залучити і десятки нових учасників, переконавши їх працювати саме з цим брокером.