Партнерки або інфобізнес?

Заробляти в інтернеті можна різними способами, але перед тим як зробити остаточний вибір, необхідно розглянути всі доступні варіанти.

Користувачі часто віддають перевагу таким прибутковим видами заробітку, як інфобізнес, але так чи хороший цей спосіб для досягнення успіху?

Заробіток на партнерках краще інфобізнес, можете навіть не сумніватися, а головна причина таких висновків – це кількість витрачених праць.

Великий прибутку можна домогтися від обох варіантів, але, скільки доведеться витратити часу і сил, щоб створити власний інформаційний товар, а потім ще й займатися його розкруткою.

Партнерські програми або інформаційний бізнес?

Уявіть собі ситуацію, що ви витратили кілька місяців на написання електронної книги чи з курсу відео уроків, але після додавання товару в продаж, вам не вдалося досягти хороших показників реалізації.

Час витрачено даремно, в той час як партнери, навіть якщо і підключалися до вашої програми, втратили лише трохи часу.

Будучи партнером, а не інфобізнесменом ризики втратити багато часу даремно набагато вище. Коли продаєш чужі товари тобі не потрібно переживати за думку клієнтів, актуальність інформації, лендінгем і багато іншого.

Найважливіше – це створити якомога більше майданчиків, через які ви будете знаходити клієнтів. Прибуткових офферов в мережі багато, а в деяких випадках партнерам виплачується навіть більше 50% від угоди.

Займаючись інформаційним бізнесом, доводиться постійно створювати нові товари, додавати їх в продаж, підключатися до партнерських програм, шукати клієнтів, розповсюджувати рекламу і потім вести продажу.

Партнери від усього цього обмежуються. Ви скажете, що з продажів бізнесмен має набагато більше, можливо, це дійсно так, але і праць йде більше.

За той час, який іде на розробку інформаційного товару, партнер може запустити нову площадку і успішно конвертувати з неї трафік.

А тепер саме головне, набагато більше людей користується партнерськими програмами, а у сфері інфобізнес успіху досягли лише одиниці і знаєте чому? Тому що створювати інформаційні товари вкрай складно. Навіть написання електронної книги на знайому для вас тему, може виявитися непосильним проектом.

Можливо, ви не згодні, що заробіток на партнерках краще, ніж інфобізнес, сперечатися можна до безкінечності. В усякому разі, завдяки партнерським програмам можна набагато швидше заробити перші гроші. А щоб вести продажу в електронному бізнесі доведеться трудитися в рази більше.