Партнерська мережа МиксМаркет

Зміст

  • Вигідна партнерська програма для всіх
    • Мікс-товари – додатковий заробіток

Вибираючи партнерську програму, необхідно розглядати різні варіанти, виділяючи найбільш вигідні умови. Яку систему вибрати для заробітку? Цим питанням задаються багато, в цій статті ми представимо вам один з найкращих сервісів, в якому є безліч різних пропозицій з дуже вигідними умовами.

Партнерська мережа МиксМаркет – найбільший проект, який пропонує заробляти різними способами. Тут ви можете отримувати прибуток за кліки, за дії або отримувати відсоток з продажів. На вибір пропонується кілька варіантів, тематики різноманітні, тому монетизувати можна буде абсолютно будь-який майданчик.

Вигідна партнерська програма для всіх

Почнемо з опису каталогу партнерських програм, в якому на даний момент 286 пропозицій. У кожному реченні вказується сума, яку ви отримаєте за певні дії залучених вами користувачів:

На зображенні представлено декілька прикладів. Як бачите, умови скрізь різні. Наприклад, використовуючи партнерську програму гри War Thunder, ви можете отримувати по 40 рублів за кожного зареєстрованого, а також отримувати додаткові 70 рублів, якщо гравець досягне 4 рівня.

Щоб отримати більш детальний опис цієї пропозиції, ви можете перейти по ньому. На сторінці детального опису ви дізнаєтеся, звідки можна залучати трафік, а також які рекламні матеріали вам будуть надані:

Серед матеріалів є кілька форматів реклами, яку ви отримаєте для залучення користувачів. Що стосується вимог до майданчиків, то тут все просто, не можна залучати мотивовану трафік, з майданчиків з категорії +18, а також з рекламної мережі Google. Зате крім використання свого сайту, можна розповсюджувати рекламу в соціальних мережах.

Як говорилося вище, серед партнерських пропозицій є й такі, в яких платять за перегляди і кліки.

Ось кілька прикладів:

З оплатою за кліки та перегляди не так багато пропозицій, але з іншого боку вони дуже вигідні. Оплата за 7-8 рублів з одного кліка, це відмінні умови для заробітку, але до майданчиків встановлюються вимоги, наприклад, Корпорація Зв’язку (перша строчка на скріншоті), готова співпрацювати тільки з власниками сайтів про стільникового зв’язку в Московському регіоні.

Мікс-товари – додатковий заробіток

Крім партнерської мережі на Mixmarket.biz є розділ, у якому ви можете знайти умови для торгівлі різними товарами.

Тут вам пропонується кілька варіантів заробітку:

  • Контекстний товар. Для виділення прибутку вам потрібно встановити рекламний блок на своєму сайті, який буде містити інформацію про декількох товарах, тематику яких ви будете визначати самостійно. Дизайн рекламного блоку можна буде налаштовувати на власний розсуд, щоб він грамотно вписувався в оформлення сайту.
  • Свій магазин. З партнерською програмою Mixmarket ви можете займатися дропшиппингом, тобто продавати товари на своєму сайті, а заявки будуть оброблятися постачальниками. Після реєстрації ви зможете подати заявку на отримання XML каталогу товарів і якщо її схвалять, ви зможете поповнити асортимент своїх товарів пропозиціями МиксМаркета.
  • Де купити? Цей варіант ідеально підходить для власників майданчиків, на яких розміщуються відгуки про конкретні товари. Наприклад, ви розміщуєте огляд на який-небудь стільниковий телефон і додаєте до нього рекламний блог від МиксМаркета, в якому буде представлено кілька варіантів купівлі, із зазначенням ціни.
  • Готовий маркет. Останній варіант вигідного використання цього сервісу – це створення власного віртуального магазину, на домені третього рівня, вашого основного сайту. Підходить цей варіант тільки власникам великих і високо відвідуваних ресурсів, а співробітники МиксМаркета повністю беруть на себе роботу по розробці майданчики.
  • Яким з цих способів скористатися вирішувати тільки вам. З 2005 року даний сервіс стабільно функціонує і позитивних відгуків про нього досить багато. Крім вигідних умов співпраці, адміністрація пропонує користувачам брати участь в різних акціях і конкурсах, з престижними призами.