Партнерські програми для інтернет-магазину

Зміст

 • Партнерський інтернет-магазин, прибуткова справа
  • Де взяти товари для інтернет-магазину?

Віртуальний бізнес не менш прибутковий, ніж справа в реальному житті.


Відкрити інтернет-магазин, в наші дні не становить праці, звертаєшся до професіоналів або використовуєш готові шаблони під популярні CMS і отримуєш готовий майданчик. Але щоб він почав функціонувати, потрібні товари.

Укладення договорів з постачальниками і виробниками, організація доставки, обробка замовлень і багато інші моменти вимагають професійного підходу.

Партнерські програми для інтернет-магазину є ідеальним варіантом. Можна пропонувати користувачам чужі товари і отримувати за це відсоток або робити націнку.

Партнерський інтернет-магазин, прибуткова справа

Далеко не кожен покупець, коли знайде потрібний товар, починає перевіряти, скільки він коштує на інших сайтах. Бажання зробити покупку його переповнює і він тисне яскраву кнопку «Купити».

Щоб продавати в інтернеті, тримати товар в руках зовсім не обов’язково. Приймаєш замовлення у клієнта і передаєш його в іншу компанію, отримуючи реальний прибуток.

Найголовніше знати, як розкрутити інтернет-магазин і привернути на нього багато потенційних клієнтів.

Спосіб не новий, але він досить прибутковий. Щоб ви розуміли, про що йде мова, давайте розглянемо конкретний приклад. Припустимо, у вас вже є готовий інтернет-магазин годинників або аксесуарів.

Через агрегатори партнерок знаходимо відповідні офферы (наприклад, через ActionPay):

Як бачите, за що підтверджується замовлення партнер отримує від 500 до 550 рублів, залежно від країни покупця. Можна навіть не робити націнку, а просто роЗміст ити товар на своєму сайті і обробляти заявку.

Через ефективну сторінку, ви отримаєте необхідні характеристики, фотографії та ціну:

Вам залишається тільки додати нові товари і приймати замовлення. На зазначені дані покупців, самостійно робіть замовлення і оплачуйте їх. Хоча можете і направляти їх на продає сайт, в будь-якому випадку отримаєте комісію. За такою схемою працює безліч проектів, справа прибуткова.

Де взяти товари для інтернет-магазину?

Не для всіх видів віртуальних магазинів можна підібрати офферы через агрегатори. У цьому випадку на допомогу приходять інші партнерські програми з товарами. Створено їх досить багато, а деякі розроблені конкретно під інтернет-магазини.

Відмінний приклад ApiShops, де найбільший асортимент:

Величезна кількість товарів з описом і картинками. Вибирайте їх під свою цільову аудиторію і робіть націнку, або отримуйте дохід, зазначений у стовпчику «Ваша прибуток»:

Вам не доведеться займатися доставкою, пошуком постачальників і іншими важливими справами. Розміщуєш пропозиції через партнерську програму і з кожного замовлення маєш прибуток.

Для цих цілей також використовуються такі партнерки:

 • Epn – китайські товари з популярного магазину Aliexpress. Знову ж величезний асортимент і вигідні умови. З витрачених покупцями грошей, виплачується 8.5%, але це тільки спочатку. Чим більше замовлень ви допоможете зібрати інтернет-магазину, тим більше вам будуть віддавати з покупок.
 • Sellus – перевірена товарна партнерська програма, тільки в ній мало пропозицій. Вони більше підходять для інтернет-магазинів по фармацевтиці і з різними препаратами. Партнерські відрахування становлять від 10 до 30 відсотків.
 • 0kopeek – на цьому сайті виплачуються фіксовані винагороди за продаж різних товарів. Наприклад, з продажу диктофона партнеру нараховується 500 рублів, а з продажу автомагниитолы 2000 рублів. Асортимент широкий, в основному це дрібна техніка.
 • Wedstyle – тематична партнерська програма. Через неї ви можете брати для продажу товари весільного спрямування. Сумочки, прикраси для автомобілів, кошики для пелюсток квітів і багато що інше.
 • Під будь-який інтернет-магазин можна знайти партнерську програму. Вибір широкий, а за рахунок великого розмаїття товарів, ви легко освіжіть свій асортимент.

  Плюсів у такої схеми продажів багато, починаючи з мінімальних витрат часу і закінчуючи відсутністю додаткових витрат.

  Навіть з партнерськими товарами не досягти успіху, якщо не знати, як збільшити продажі в інтернет-магазині.

  Чим більше товарів пропонується клієнтам, тим більше шансів привернути людину до покупки. Запропонуйте широкий вибір, використовуйте позиції з товарних партнерських програм і отримуйте дохід на посередництві.