Пасивний заробіток в інтернеті, це можливо?

Зміст

 • Автоматичний заробіток з допомогою програм
  • Пасивний заробіток з інвестиціями
  • Заробіток на рефералах

При пошуку варіантів для віддаленого заробітку, багато користувачів звертають увагу на ті види, які вимагають мінімального участі від них.


Пасивний заробіток в інтернеті, це можливо? Тисячі різних сайтів стверджують, що це можливо, найголовніше зробити солідний внесок.

На жаль, в більшості випадків пасивний заробіток в інтернеті пропонується шахраями, адже зовсім нічого не роблячи, практично неможливо отримувати прибуток.

Є кілька варіантів, які приведуть вас до пасивного виділення прибутку, але один з них супроводжується низьким доходом, а другий передбачає вклади і деяку активність на самому початку. З іншого боку, це перевірені методи, якими вже користується величезна кількість користувачів.

Автоматичний заробіток з допомогою програм

В інтернеті можна скачати спеціальні програми, які будуть використовувати ваш комп’ютер, і за це вам будуть нараховуватися гроші. Сюди можна віднести заробіток на відеокарті, процесорі і автосерфінг.

У разі використання програм для заробітку на відеокарті або процесорі, ваш комп’ютер буде обробляти різні пакети інформації.

Автосерфінг передбачає відвідування сайтів в автоматичному режимі. Знайти такі програми можна на Wmmail, Wmzona. Дохід зовсім невеликий, але з іншого боку повністю пасивний.

Є багато інших програм, які на повному автоматі приносять дохід. Працюють вони за різними алгоритмами, розбиратися в цьому не обов’язково, встановлюйте софт і чекайте, поки це принесе вам хоч якісь гроші:

Minergate – утиліта для майнінг криптовалют. Досить зареєструватися на сайті і вибрати тип валюти, який ви хочете отримувати.

Періодично міняйте значення, щоб знайти найприбутковіший майнінг. Програма проста і красиво оформлена, а чим потужніший у вас комп’ютер, тим більше грошей ви одержите.

Skinver – програма працює в парі зі скайпом. Вона автоматично розсилає повідомлення з рекламою по всім контактам.

Щоб не забанили за спам, повідомлення відправляються з періодичністю в 3 години (для кожного контакту). Доходи безпосередньо залежать від того, наскільки багато людей у вас додано в Skype.

Surfearner – це не програма, а розширення для браузера, однак воно теж здатне приносити дохід, без вашої участі.

Після його установки, продовжуйте сидіти в інтернеті і відвідувати свої улюблені сайти. У верхній частині ресурсів може з’являтися реклама, не звертайте уваги на це, адже за перегляд платять гроші, нехай і невеликі.

Проблема всіх програм для автоматичного заробітку полягає в тому, що вони не здатні приносити великі гроші.

Це не дивно, адже від користувачів вимагається мінімальна активність. Встановлюйте їх як додаткове джерело прибутку, але не розраховуйте, що це забезпечить вам серйозний дохід.

Пасивний заробіток з інвестиціями

Якщо є стартовий капітал, його можна вкласти під хороші відсотки і взагалі нічого не роблячи, отримувати прибуток.

Ніякі піраміди або ігри з виведенням грошей для цього не підходять, так як там все ж потрібно активність. Краще використовувати інвестиційні фонди, які вже домоглися популярності.


Проект Helix Capital набрав позитивний рейтинг за час своєї роботи. Ця компанія вже відкрила кілька видів бізнесу в різних країнах і продовжує приймати вклади. Щоб інвесторам було зручно, вони розробили кілька тарифних планів:

Ви лише передаєте свої гроші під управління професіоналів, а вони на зібраний капітал запускають нові компанії.

Всі вони реальні, шанувальники Helix не раз відвідували SPA салон і батутний центр, які вже давно були відкриті на гроші інвесторів. Виплати проводяться за рахунок надходження прибутку від відкритих компаній.

Заробіток на рефералах

Другий варіант – це побудова реферального мережі.


Є ряд проектів, на яких передбачені реферальні мережі. Суть проста, ви залучаєте нових користувачів в систему, а при витратах чи доходах, сервіс виплачує вам частину прибутку.

Так, наприклад, запросивши велика кількість користувачів на біржі копірайтингу можна одержувати незначну суму з кожної проданої статті вашого реферала.

А тепер уявіть, якщо ви зможете знайти, хоча б 100 активних авторів, які щодня будуть продавати, хоча б по 3 статті і тим самим приносити вам по 1 рублю.

В такому випадку ви будете отримувати по 300 рублів в день, і для цього вам нічого не потрібно буде робити. Єдина складна деталь – це знайти велику кількість користувачів.

За рахунок розсилки пропозицій своїм друзям та знайомим навряд чи вдасться залучити велику кількість рефералів. Краще всього створити свій сайт і збирати рефералів на певний ресурс. Є і більш короткий шлях до побудови реферального мережі – це оренда банерів у вебмайстрів.


Ви можете зв’язатися з одним із власників ресурсів, що підходять за тематикою для залучення користувачів і домовитися з ним про оренду рекламних місць. Вклавши певні кошти, ви отримаєте певну кількість рефералів і тим самим запустите свій джерело прибутку.

Куди можна запрошувати користувачів? В партнерські програми, лотереї, кликовые спонсори, системи, які розповсюджують програми для заробітку на відеокарті, біржі контекта і безліч інших проектів.

Найвигідніші умови на залучення рефералів, встановлені на Wmmail, де підтримується 5 рівнева реферальная мережу.

Кращі партнерські програми для заробітку на рефералах:

 • BinPartner (бінарні опціони) – виплачує 7% від угод запрошених трейдерів.
 • TAK (рекламний сервіс) – 10% від доходів вебмайстрів та витрат рекламодавців.
 • Advego (копірайтинг) – 25% від комісії сервісу з запрошених учасників.
 • Taxi Money (економічна гра) – 7% з депозитів (відсоток можна збільшити).
 • Uanic.name (хостинг) – від 5% до 10% з оплачених замовлень.
 • Aliexpress (інтернет-магазин) – від 8.5% з оплаченого замовлення.
 • Бабій (відеочат) – 30% від витрачених грошей, 15% з доходу інших партнерів, 10% від заробітку моделей.
 • 24Option (бінарні опціони) – від 100$ за залученого клієнта.
 • Vsemayki (інтернет-магазин) – 25% з продажу.

Запрошувати рефералів краще відразу в кілька сервісів, як це роблю я. Приміром, залучені автори і покупці на біржі копірайтингу Etxt, стабільно приносять мені відрахування:

Нічого робити для отримання цих грошей не доводиться. Люди купують статті або продають їх на цій біржі, а мені за це приходить відсоток. Якщо набрати велику команду активних користувачів, вони будуть забезпечувати стабільне зростання прибутку.

Замість того щоб вкладати гроші в піраміду і сподіватися на диво, краще докласти певні зусилля і створити власний джерело стабільного прибутку.