Перевірка при запуску інфобізнес

Інформаційний бізнес через інтернет – це один з варіантів побудувати успішну кар’єру підприємця. Створення електронних книг або відеокурсів, розробка посадкової сторінки, організація системи прийому грошей, налагодження партнерської програми та багато іншого доведеться виконати, щоб побудувати бізнес.

Природно, заплутатися і допустити помилки можна на кожному етапі, тому перед запуском бізнесу і купівлею реклами, необхідно уважно перевірити всі важливі моменти. Що потрібно перевіряти при запуску інфобізнес? Найбільш важливі моменти будуть описані в даній статті.

Переконайтеся, що ви створили якісну схему для бізнесу

Якщо заздалегідь не передбачити важливі моменти, ваші витрати праць і грошей на рекламу можуть бути витрачені даремно.

 • Перевірка текстів. На посадочній сторінці обов’язково розміщується і ефективний рекламний текст, який буде мотивувати користувачів на виконання певних дій. Важливо перевірити текст і усунути всі помилки, як орфографічні, так і стилістичні. В текстовому редакторі Word визначаються далеко не всі помилки, тому радимо почитати статтю Онлайн перевірка правопису. Сюди ж варто додати, що вам необхідно прочитати текст з позиції потенційного покупця. Уявіть, що ви учасник цільової аудиторії, яку ви плануєте направляти на посадкову сторінку. Переконайтеся, що інформація викладена зрозумілою для користувачів мовою і після її прочитання дійсно з’являється бажання зробити покупку або скористатися послугами.
 • Перевірка функціоналу. При запуску бізнесу, у вас вже має бути все налаштовано, в цьому потрібно переконатися самостійно. Спробуйте провести транзакцію самостійно, щоб перевірити, як працює система прийому платежів і партнерська програма. Краще виявити проблеми на етапі розробки, ніж потім вирішувати проблеми з незадоволеними партнерами або не отримувати замовлень з-за того, що не працює прийом платежів. Перевірці партнерської програми необхідно приділити особливу увагу.
 • Щоб виконати повноцінну перевірку, зробіть кілька простих дій:

  • Зареєструватися в партнерській програмі.
  • Переконайтеся, що у партнерів є всі необхідні інструменти для роботи.
  • Перевірте доступність і наявність інструкцій по роботі.
  • Обов’язково залучіть користувача, щоб переконатися, що відрахування надходять в статистиці відображаються реферали.
  • Останній важливий момент, перевірка промо-матеріалів. Вам необхідно переконатися, що всі вони працюють і коректно відображаються.

  У кожній справі до того, як приступати до серйозних дій, необхідно уважно перевірити і переконатися, що все правильно.

  Багато починаючі бізнесмени не проводять тести і після перших же претензій або відгуків розуміють, що вони допустили серйозну помилку, а повернути собі репутацію складно, не кажучи про те, що гроші, витрачені на рекламу, взагалі не вийде повернути.