Плагіат, копіпаст і рерайт

Зміст

  • Поняття копірайтерів
    • Навіщо це взагалі потрібно?

Користувачі інтернету, які цікавляться створенням сайтів, не рідко цікавляться інформацією пов’язаної з копіюванням матеріалів.

Наповнити сайт унікальним контентом не так просто, потрібно багато часу його складання або велика сума коштів.

Скорочуючи свої витрати, як трудові, так і грошові, багато власників сайтів використовують інформацію на інших майданчиках.

Рекомендую до перегляду відео урок.


Не варто плутати плагіат, копіпаст і рерайт це абсолютно різні поняття, які передбачають використання чужої інформації.

Поняття копірайтерів

Плагіат – це копіювання інформації, без дозволу її автора на використання. При плагіаті порушуються авторські права, що є прямим порушенням закону і автор інформації має право вимагати видалити скопійовані дані з сайту.

В інтернеті дуже часто спостерігається плагіат, і як показує практика, далеко не всі автори контенту роблять хоч якісь дії, щоб не добросовісні користувачі були покарані.

Копіпаст – це копіювання матеріалів сайту, але не обов’язково, що такий вид копіювання буде плагіатом. Багато власників сайтів дозволяють копіювати свій контент при вказівці активного посилання на їх ресурс. Якщо слідувати всім правилам, копіпаст не буде порушенням.

Понятия копирайтеров

Навіщо це взагалі потрібно?

Припустимо, що ви давно не оновлювали матеріали на своєму сайті і щоб не втратити постійних відвідувачів, роЗміст или не унікальний, але цікавий матеріал.

Рерайт – це використання чужої ідеї, т. к. тексти, створені при рерайтинге, володіють високою унікальністю. Якщо розглядати інформацію в мережі в цілому, то знайти унікальну думка, яку ще не висловлювали користувачі – взагалі неможливо. Виходячи з цього, можна зробити висновок – усі нові статті – це рерайт.

Насправді в рерайті немає нічого поганого і якщо грамотно його виробляти, ніхто не зможе відрізнити його від копірайтингу. Багато якісні ресурси наповнюються рерайтинг і пошукові системи зчитують їх контент унікальним.

Як бачите, плагіат, копіпаст і рерайт, це абсолютно різні поняття, не дивлячись на їх прихильність до копіювання чужої інформації. Якщо копіпаст і рерайт підходять для наповнення сайту, то плагіат краще зовсім виключити з варіантів отримання інформації.