Плагін кешування сторінок на WordPress

Для CMS WordPress розроблено багато корисних плагінів, використовуючи які, вебмастера можуть робити свої майданчики ще більш якісними. Наприклад, ви можете прискорити роботу свого ресурсу, а заодно знизити навантаження, що надається на сервер, а для цього потрібно лише скористатися спеціальним плагіном.


При кожному відвідуванні вашого ресурсу, для відвідувачів генерується HTML-сторінка, при цьому надсилаються запити до бази даних, PHP файлів і файлів стилів. Використовуючи плагін Hyper Cache, ви створите для кожної сторінки сайту готову згенеровану копію, а при відвідуванні сайту, вашим відвідувачам буде представлятися саме кешована сторінка.

Простий плагін для прискорення WordPress

Коли закінчите установку плагіна, wp-config.php потрібно буде внести правки. Необхідно дозволити кешування, для цього після рядка «define (‘WPLANG’, ‘uk_ua’);» необхідно вказати такий код:

Тепер плагін можна активувати і переходити до його налаштувань. Параметрів досить багато, але встановлювати кожен з них не буде потрібно:

У самій верхній частині знаходиться кнопка для швидкого очищення Кешу. Трохи нижче вказується кількість кешованих сторінок, а також час і дата автоматичного очищення Кешу. У прикладі зазначено оптимальне значення таймауту кешованих сторінок, якщо використовувати занадто маленьке значення, на сервер буде постійно опинятися навантаження.

В режимі анулювання встановлюйте таке ж значення, як на зображенні, а також відключайте кеш для коментаторів, щоб вони могли спостерігати свій коментар відразу після його додавання. На цій вкладці краще більше нічого не змінювати.

Крім збереження сторінок для користувачів ПК, через плагін Hyper Cache можна налаштувати збереження згенерованих копій для мобільних пристроїв. Для різних типів пристроїв встановлюються окремі копії.

Плагін кешування сторінок на WordPress може працювати не коректно, тому обов’язково перейдіть на сайт як незареєстрований відвідувач і переконайтеся, що все працює коректно. Переконатися в тому, що ви переглядаєте копію, можна перейшовши в код сторінки, де обов’язково буде присутній рядок, що вказує адресу збереженої копії.