Плагін партнерської програми на WordPress

На CMS Вордпресс створюються різні сайти. Позиціонується движок, як кращий інструмент для створення блогу, але зараз на платформі роблять навіть інтернет-магазини.


Для нього створюється найбільше плагінів, а вони дозволяють перетворити движок з блого-платформи в інструмент розробки більш серйозних ресурсів.

Плагін партнерської програми на WordPress допомагає розвивати бізнес. Навіть якщо ви продаєте які-небудь инфопродукты через свій ресурс, це стане вам у нагоді. Розширення, про яке ви зараз дізнаєтесь, називається Partners System, воно не безкоштовне, але за такий функціонал не шкода заплатити 1760 рублів.

Партнерська програма WordPress, як її зробити?

Навіщо підключатися до чийогось бізнесу, створюй і заробляй на своїй партнерській програмі. Для движка WordPress придуманий ідеальний варіант, Partners System не має гідних аналогів. Доступно додавання декількох рівнів рефералів, налаштовується все зручно і просто.

Скільки рівнів буде у вашій партнерці, вирішувати тільки вам, обмежень немає. Власнику сайту потрібно тільки встановити певний відсоток відрахувань для кожного рівня. Не підходять такі умови? Вказуйте фіксовану суму винагород.

Налаштування починаються з параметрів реферальних посилань:

Додавайте свої значення, щоб отримати красиві URL адреси. Для зручності є функція перепризначення рефералів, при видаленні їх реферера. Наприклад, ви можете зробити так, щоб вони закріплювалися за вашим акаунтів.

Тут же задається кількість рівнів, а після цього потрібно вказати розмір винагороди:

Окремо для кожного рівня виставляються умови співпраці. Найчастіше використовуються процентні ставки, але є й інші варіанти. Тут вже потрібно розраховувати власні вигоди, не всі умови співпраці однаково привабливі для кожного підприємця.

Партнери отримують статистику в зручному форматі:

В ній відображається розмір заохочень і дата їх зарахувань. Тут же представлений повний список рефералів і знаходиться посилання для залучення нових користувачів. В адміністративній панелі, власник сайту може відстежувати, хто, кого, коли і звідки запросив:

Стежити за даними партнерської програми, управляти нею, змінювати умови – все це зручно робити. Однак, це ще не повний список переваг плагіна Partners System:

  • широкі налаштування;
  • підтримка плагіна Woocommerce;
  • доступні шорткоди;
  • необмежена вкладеність партнерки;
  • налаштування виду реф. посилання;
  • розширена статистика по заохочень.

Плагін Partners System це універсальне рішення для будь-якого типу сайту. Чим би ви не займалися, пропонуйте користувачам заробити гроші і це не залишиться без уваги. Плюс до всього, про вас почнуть розповідати на сайтах, типу мого блогу.

Підписка на коментарі WordPress – відмінний спосіб змусити коментаторів повертатися на сайт.

Організувати партнерську програму можна на будь-якому сайті і для цього не обов’язково створювати окремий ресурс.

Якщо ж вас не влаштував цей плагін, а самі ви не уявляєте, як додати такий функціонал, попросіть створити скрипт на Weblancer. Цією біржею фріланса користуються справжні професіонали.