Плагіни для бекапів WordPress

Вебмайстру необхідно знати, що всі його сайти надійно захищені і при виникненні проблем, їх можна буде швидко вирішити.


Не можна бути впевненим, що ніхто не зможе зламати ресурс, адже способів дуже багато, а досвідчені злодії легко справляються з вбудованим захистом поширених движків.

Зломи сайтів на WordPress відбуваються досить часто, тому радимо почитати 10 рад по захисту WordPress. А якщо ви недостатньо впевнені в безпеці, то краще налаштувати автоматичне створення резервних копій. У такому випадку, навіть якщо ваш проект буде заражений або зламаний, ви легко зможете відновити.

Як на автоматі робити резервні копії ресурсу?

Плагіни для бекапів WordPress забезпечують створення копій сайтів на повному автоматі.

У статті Важливість бекапів сайту, ми вже розповідали про один з кращих плагінів db-backup, через який можна поставити проміжки часу створення копій і автоматичну відправку на Email.

Але це не єдине розширення для автоматизації створення бекапів, є ще 2 якісних і зручних плагіна, якими ви можете скористатися:

  • WordPress Backup to Dropbox. З назви плагіна вже можна здогадатися, що збережені резервні копії відправляються в хмарне сховище Dropbox. Це куди зручніше, так як на комп’ютері не доведеться виділяти місце, а отримати бекап можна з будь-якого комп’ютера. Копіюється як база даних, так і файли, необхідні для роботи сайту.
  • BackWPup. Ще один хороший плагін, який відрізняється від аналогів широкими можливостями. Крім того, що він робить копії і відправляє їх різними способами (на Dropbox, FTP і т. д.), з його допомогою можна оптимізувати бази даних, створювати файл з усіма встановленими плагінами і т. д. Передбачена версія з російськомовним інтерфейсом.
  • Обидва плагіна для створення бекапів практично не навантажують движок, що також є великим плюсом. Якими з них користуватися вирішувати тільки вам, але пам’ятайте, що не створюючи резервних копій сайтів, ви ризикуєте.