Платіжна система EasyPay

Зміст

  • EasyPay електронні гроші
    • Реєстрація EasyPay
    • Як обміняти EasyPay на Webmoney?

Електронна комерція поєднує величезна кількість різних платіжних систем.


Деякі люди не знають аналогів Webmoney або QIWI, але їх досить багато. Наприклад, компанія ИзиПэй надає послуги більше 10 років і непогано розвивається в Білорусі, допомагаючи жителям цієї країни виконувати різні операції, не виходячи з дому.

Платіжна система EasyPay стартувала в 2004 році, за приклад бралася популярна в Росії платіжка Webmoney.

До свого «старшого брата» їй ще доведеться довго розвиватися, хоча розробники прикладають зусилля. Працює вона на території Білорусі, але це не єдиний недолік, адже оформлення їх сайту залишає бажати кращого.

EasyPay електронні гроші

Платіжна система використовує титульні знаки, еквівалентні білоруським рублям. Забезпечується електронна валюта реальними грошима в банку Белгазпромбанк.

Через інтернет можна управляти своїм гаманцем та проводити різного роду транзакції, у тому числі оплачувати товари або послуги.

Власники гаманців можуть виводити кошти на банківські картки або переводити їх на рахунки інших клієнтів.

За переклад між учасниками платіжної системи стягується комісія 2%, це набагато більше, ніж в будь-якій іншій платіжці. Наприклад, платіжна система QIWI взагалі не бере за це комісію.

Білоруси взагалі багато в чому обмежені, так як не у всіх платіжних системах вони можуть реєструватися і у них виникають різні проблеми, в тому числі при поповненні. З світових «гігантів», варто виділити платіжну систему Skrill, яка не поділяє клієнтів залежно від їх географічного положення.

Реєстрація EasyPay

Як і при використанні будь-якої іншої аналогічної системи, спочатку потрібно проходження реєстрації. Можна жити і не в Білорусі, щоб відкрити гаманець.

Для відкриття повного переліку функцій, потрібно буде надати паспортні дані та інформацію про місце реєстрації, але для початку достатньо заповнити просту форму:

Після проходження звичайної реєстрації, можна буде увійти в особистий кабінет і ознайомитися з інтерфейсом. Захист надійна, але трохи дивна. Якщо не правильно ввести пароль 3 рази, аккаунт на годину блокують.

Що ще цікавіше, так це підтвердження платежів через спеціальні коди, такого немає ні в одній іншій платіжці.

Поповнювати гаманець можна через відділення пошти Білорусі чи в банку Белгазпромбанк. Є й інші способи внесення коштів, але вони супроводжуються комісіями:

Вивести гроші з EasyPay можна тільки через Белгазпромбанк і тільки в білоруських рублях. Також можна пошукати обмінники для переказу коштів в інші платіжні системи, хоча набагато простіше, витратити гроші в інтернеті.

Як обміняти EasyPay на Webmoney?

Відшукати онлайн обмінники, що працюють з ИзиПэй не так просто. Популярний моніторинг обмінників BestChange не завжди пропонує доступні сервіси.

З його допомогою зручно шукати обмінні пункти в інтернеті, але для обміну EasyPay зараз доступні тільки WMB (титульні знаки Webmoney):

Після вибору віддається і одержуваної валюти, з’явиться список доступних обмінників. На даний момент тільки один сайт готовий провести операцію:

Хоча й цього достатньо, щоб обміняти віртуальні гроші. Перейдіть на сайт із списку пропонованих і заповнюєте форму (інтерфейс може відрізнятися):

З-за низької популярності, клієнтам EasyPay складно проводити транзакції з обміну. Плюс до всього, нині операції з іншими платіжними інструментами тимчасово не виробляються.

Якщо чесно, то ИзиПэй далеко не досконала і є маса інших інструментів для роботи з віртуальними грошима. Непоганий варіант – це платіжна система Payeer, якій також можуть користуватися жителі Білорусі.

Яке майбутнє чекає EasyPay? Найімовірніше компанія так і не доб’ється серйозного розвитку, хоча все знаходиться в руках розробників.

Будемо сподіватися, що вони намагатимуться розширити можливості своїх клієнтів і вийдуть на більш масштабний ринок, вважаючи білорусів своїми основними клієнтами.