Платіжна система OkPay

Зміст

 • Чим привабливий OkPay гаманець?
  • Реєстрація OkPay, поповнення і виведення
  • Поповнення, обмін, висновок OkPay

Електронна комерція міцно увійшла в повсякденне життя. Люди активно користуються електронними гаманцями, але в деяких платіжках можливості обмежені.


Низька безпека, відсутність прямих переказів, зручний вивід коштів і багато іншого змушує відкривати відразу кілька гаманців.

Платіжна система OkPay, створена в 2009 році і володіє всіма необхідними ліцензіями, пропонує відкрити ще один рахунок в інтернеті.

Зробити це легко, досить пройти звичайну реєстрацію на сайті. У платіжки є свої особливості, за які її вибирають багато людей.

Чим привабливий OkPay гаманець?

Про цій платіжній системі ми розповідали, коли представляли список сайтів, де замовити офшорні карти в інтернеті. Це і є її головною перевагою.

Оформивши пластикову карту OkPay можна анонімно знімати кошти і виводити їх через банкомати. Більш того, на карті можна легко розраховуватися.

Є й інші переваги платіжки:

 • У компанії є реальні представництва у багатьох країнах (Росія, Україна, Білорусь). Платіжна система OkPay продовжує розширюватися, щоб її клієнти могли швидко та зручно знімати кошти і виконувати інші операції без використання сторонніх обмінників.
 • Працювати з платіжкою зручно, офіційний сайт OkPay пропонує комфортний інтерфейс. Крім цього, він переведений на кілька мов, щоб жителі будь-якої країни швидко у всьому розібралися.
 • Не доводиться платити за різні дії. Приміром, тут повністю безкоштовна реєстрація і верифікація. Продавці можуть безкоштовно налаштувати прийом платежів. За обслуговування платити також не доводиться, як і за СМС оповіщення.
 • В системі величезна кількість способів виведення та поповнення гаманця. Користувачі отримують відразу кілька рахунків під різні національні валюти. Оплата і переклади займають пару секунд.
 • У плані безпеки платіжна система OkPay є еталонною. Все зроблено за сучасними технологіями, а якщо вказати номер телефону, то на нього надходять підтверджують SMS.
 • Користувачі найчастіше звертають увагу на можливість випуску картки. Її баланс буде інтегрований з віртуальним гаманцем, це дуже зручно. Користуватися карткою OkPay можна у будь-якому куточку планети.

  Випуск карти платний, коштує вона 15$. Після проходження верифікації замовляйте карту, коли вона прийде, залишиться тільки ввести в особистому кабінеті код, який прийшов на Email. Все гранично просто, за пару годин ви розберетеся у всіх функціях платіжки.

  Реєстрація OkPay, поповнення і виведення

  Стати клієнтом платіжної системи – справа 5 хвилин. Перейдіть на офіційний сайт OkPay і тиснете кнопку «почати». З’являється звична форма, зазначайте свої дані:

  Після цього надходить актіваціонная посилання на пошту, перейдіть по ній і відразу потрапляєте в гаманець. Вам відразу запропонують вибрати, який тип рахунку вам підходить (якщо не плануєте відкривати бізнес, вибирайте персональний):

  Ергономіка сайту на висоті, увійшовши в особистий кабінет OkPay, ви побачите кнопку для оформлення картки, але перед цим потрібно проходження верифікації. Тут же представлені баланси OkPay USD, EUR та RUB:

  Верифікація OkPay класична, потрібно підтвердити особу, адресу, номер телефону і адреса електронної пошти. Коли виконаєте всі пункти, надсилайте заявку і чекайте до тижня:

  Можна виконати швидку верифікацію, але за це доведеться платити. Кнопку для її проходження ви знайдете на сторінці підтвердження особи.

  Поповнення, обмін, висновок OkPay

  Виконувати операції в платіжній системі просто і зручно. У бічній панелі особистого кабінету представлений блок з основними функціями. Там ви можете вибрати, яку дію потрібно виконати:

  Вам не потрібно шукати, де обміняти OkPay, тут все додано. Висновок, поповнення, відправлення грошей – все це виконується в різних напрямках. Після переходу по одному з пунктів ви побачите великий список:

  Враховуйте, що не верифіковані користувачі можуть переводити до 300 євро щомісяця, а зняття коштів недоступно. Тому вам обов’язково потрібно підтвердити особистість. Відкривайте рахунок в одній з найбільш перспективних платіжок і користуйтеся електронними грошима безпечно.

  Є й інші анонімні платіжні системи, в яких ніхто не дізнається, куди і скільки грошей ви відправили.

  Відгуки OkPay збирає позитивні, так всім подобається зручність використання і низькі комісії. Однак найбільше хвалять карти, з якими зручно витрачати гроші по всьому світу. Зайвим електронний гаманець не буде, а його відкриття займе пару хвилин, тому відкривайте його прямо зараз.