Платіжна система PaySafeCard

Держава практично всіх країн прагне до того, щоб зробити електронні платежі прозорими.


У мережі дуже багато шахраїв, тому виходять нові закони, що регулюють ці питання. Тим не менш, залишаються різні схеми, як обійти закон і сховатися за маскою при черговому інтернет перекладі.

Платіжна система PaySafeCard незвичайна і російської локалізації у сайту немає. Також немає точок продажів в Росії, що дещо ускладнює її використання.

Працює вона за рахунок карт, вони випускаються з певним балансом, а клієнт використовує гроші для безготівкових розрахунків. Можете пошукати в мережі посередників, які відправляють картки PaySafeCard у будь-який куточок планети.

Як користуватися PaySafeCard?

Ця платіжна система сильно відрізняється від аналогів. У користувачів немає внутрішнього балансу і вони не можуть зробити обмін PaySafeCard, перевести їх і виконувати інші операції. Їм надається картка, з якої можна сплатити за що-небудь або внести депозит.

Із самих популярних способів застосування карт можна виділити поповнення балансу в Skype.

Якщо ви вирішите PaySafeCard купити, то на офіційному сайті шукайте точки продажів. У Росії їх немає, тому доведеться шукати приватні пропозиції в буржунете:

Схема роботи у платіжки незвичайна, але за кордоном у неї багато шанувальників. Головний плюс, це можливість робити анонімні платежі. Карта приходить без урахування ваших даних, тому ніхто ніколи не дізнається, хто саме проводив оплату.

Отримувати картку на руки зовсім не обов’язково, найважливіше – це код, який знаходиться під захисним шаром:

Саме він допомагає власникові картки переводити гроші. Плюсів у карт PaySafeCard багато, люди купують їх з таких причин:

 • Конфіденційні купівлі – витрачайте гроші на картках, хоч на сумнівні покупки, хоч на азартні ігри, так хоч на що, все одно про це ніхто не дізнається. Щоб купити картку, ніяких персональних даних не потрібно, так само як і при використанні картки.
 • Швидка оплата – активуються введені коди з карт миттєво, чекати не доводиться, це безумовний плюс.
 • Картки з різним номіналом – клієнт заздалегідь знає, скільки платить і скільки отримує. Картки спеціально розділені на декілька типів за номіналом.
 • Зручні платіжки – що може бути складніше, ніж ввести код, який знаходиться під захисним шаром.
 • Висока безпека – у вас не буде жодних паролів облікових записів, шахраям просто нічого ламати, а коди генеруються так, щоб їх неможливо було вгадати.
 • Доступність в будь-якій країні – стає проблемою, коли потрібно провести платіж до Європи чи іншій державі. Карти працюють незалежно від гео локації.
 • Комісії – їх немає, при оплаті карткою ніяких додаткових платежів не ведеться, списується сума, еквівалентна номіналом.
 • Кількість сервісів, які беруть PaySafeCard карти, постійно збільшується. В основному це онлайн казино, знайомства, телефонія та різні послуги:

  Поки що немає точок продажів карт PaySafeCard в Росії, наші співвітчизники не так активно ними користуються. Можливо, в майбутньому вони з’являться, адже росіяни також зацікавлені в анонімних платежах.

  Хочете перевести гроші з PaySafeCard на Webmoney? Спеціально для цього створений сервіс Top-up.wmtransfer.com.

  Картки PaySafeCard це не VISA і не MasterCard, вони призначені для інших цілей. Номер під захисним шаром це найцінніше, його не можна нікому повідомляти і передавати.

  Якщо потрібно обмінник карт, використовуйте моніторинг BestChange. На даний момент немає доступних обмінних пунктів, але їх список постійно оновлюється.