Платіжна система QIWI

Зміст

  • Куди витратити QIWI?
    • Як вивести QIWI?
    • Де заробити QIWI гроші?

У Рунеті функціонує кілька платіжних систем. У списку лідерів за популярністю знаходяться три компанії, Webmoney, QIWI, Яндекс.Гроші. У кожній з цих систем зареєстровано безліч користувачів, а щодня через них здійснюється мільйони платежів.


Окремо хотілося б поговорити про QIWI гаманці, які з 2006 року набрали величезну популярність. При реєстрації користувачам пропонується вказати номер телефону, який прив’язується до гаманця і є його номером. Тобто щоб перевести гроші на інший гаманець, достатньо знати номер телефону одержувача.

З моменту появи цієї системи багато чого змінилося, і її функціонал неодноразово модернізувався. Сьогодні, володіючи QIWI гаманець, можна виконувати різні переклади, вести витрати, отримувати на неї виплати і багато іншого.

Куди витратити QIWI?

Через дану систему можна купувати різні товари, оплачувати послуги і багато іншого. Дуже зручно, що в системі передбачено створення шаблонів з оплатою.

Комусь це стане в нагоді? Тим, хто виплачує кредити. Щоб не відвідувати різні банки, ви створюєте кілька шаблонів в гаманці, закидаєте гроші через звичайну мультикассу і проводите оплату в різні банки, сидячи вдома за комп’ютером.

У статті витратити Webmoney ми представляли кілька сервісів. Практично на кожному з них можна використовувати гроші QIWI (валюта Mobile Wallet RUB еквівалентна Російським рублям). Особливо варто виділити магазин Tinydeal, на якому продаються дешеві китайські товари.

Як вивести QIWI?

З цієї платіжної системи можна виводити гроші, для цього передбачено кілька способів:

  • Грошові перекази Юністрім.
  • Грошові Перекази Anelik.
  • Переклад готівкою на карти Visa, MasterCard і Maestro.
  • Грошові перекази CONTACT.

Щоб виконати висновок, перейдіть у відповідний розділ і вибираєте спосіб виводу. При виборі переведення на банківську картку, вам лише потрібно заповнити просту форму:

Електронні карти QIWI.
Дуже зручно, що платіжна система QIWI надає можливість замовляти карти. Можна замовити електронну карту, так і пластикову, пропонується 3 типи карт:

Друга карта (QIWI Visa Card), є електронною, вона видається безкоштовно строком на 2 роки. Після її оформлення ви отримаєте звичайний номер картки, який можна буде використовувати для одержання або зняття коштів. Рахунок у цьому випадку інтегрований з рахунком електронного гаманця.

Де це може знадобитися? Наприклад, для використання PayPal, де необхідно прив’язувати картку до рахунку. Враховуючи те, що баланс буде одним, вам достатньо буде закинути грошей на QIWI, щоб вони з’явилися на карті.

Де заробити QIWI гроші?

Виплати на електронний гаманець QIWI передбачені далеко не у всіх сервісах. Новачкам ідеально підійде використання проекту Seosprint, там можна отримувати гроші за виконання завдань, наприклад, пройшовши реєстрацію на якому-небудь сайті або написавши коментар в блозі.

Крім цієї системи ви можете використовувати такі проекти як Wmmail (теж кликовый спонсор), Advego або Etxt (біржі контенту), Rucaptcha (розгадування капчі), VkTarget або Prospero (заробіток в соц. мережах).

У більшості випадків на цих сайтах передбачено виведення Webmoney, але про це ви можете не турбуватися.

На реєстрацію в Webmoney у вас піде декілька хвилин (використовуйте нашу інструкцію).

Коли ви отримаєте виплату на Webmoney, скористайтесь проектом Bestchange і виконайте обмін на QIWI гроші:

обмен qiwi

Цей сервіс допоможе вам знайти найвигідніший курс обміну електронних грошей, і ви зможете миттєво перевести гроші з Webmoney на QIWI.

В цілому, платіжна система QIWI є стабільним ресурсом і відрізняється від аналогів низькими комісійними ставками. Користуватися електронним гаманцем дуже просто, а після реєстрації клієнти отримують масу можливостей.