Платіжна система Рапіда

Зміст

 • Варто реєструватися Рапіда?
  • Реєстрація Рапіда
  • Навіщо реєструватися Рапіда?

У досвідченого манімейкера завжди має бути кілька інструментів для управління електронною комерцією.


Краще зареєструвати декілька рахунків у різних платіжних системах, щоб потім не стикатися з зайвими проблемами. У цій статті ми розберемо один з найпопулярніших платіжних інструментів під назвою Rapida.

Платіжна система Рапіда з’явилася в 2001 році, вона володіє власним процесинговим центром, що забезпечує максимальну швидкість обробки транзакцій.

З моменту появи в компанії була ліцензія, необхідна для надання послуг у Росії, до того ж вона обробляла зарубіжні чеки, що є її основною перевагою.

Варто реєструватися Рапіда?

Рахунок в цій платіжній системі точно не буде зайвим, адже він відкриває масу різних можливостей.

Більшість вебмайстрів вирішили відкрити гаманець Rapida тільки для того, щоб вивести з Adsense на електронний гаманець. Як вже говорилося, платіжка обробляла чеки, це її основна відмінність від аналогів.

Платіжка не просто так потрапляє в багато Топи і вважається однією з кращих.

У неї є ряд переваг:

 • більше 15 років стабільної роботи;
 • наявність ліцензії ЦБ РФ на обробку банківських операцій;
 • її часто використовують для прийому платежів на сайтах;
 • надійна безпеку;
 • величезний перелік способів поповнення рахунку;
 • можна оплачувати рахунки понад 15 000 рублів;
 • чуйна технічна підтримка.

Клієнти компанії Рапіда обчислюються тисячами і це не дивно. Після відкриття рахунку в цій платіжній системі ви самі зрозумієте, чому вона так приваблива. Витратьте кілька хвилин і пройдіть звичайну реєстрацію.

Реєстрація Рапіда

Зараз реєстрацію на Rapida максимально полегшили. Вам не доведеться заповнювати величезні форми, щоб увійти в особистий кабінет.

Достатньо вказати лише номер телефону, ім’я та прізвище. Щоб перейти до реєстрації, після переходу на офіційний сайт, натисніть «Електронний гаманець» і у верхньому правому куті побачите посилання для реєстрації:

Відкриється сторінка, де потрібно ввести інформацію. Проходиться реєстрація в 3 простих кроки – це введення даних, підтвердження і завершення.

Будьте уважні при введенні основної інформації, телефон перевіряється обов’язково, а в подальшому потрібно верифікація рахунку (для відкриття всіх можливостей платіжної системи):

Коли ввійдете в особистий кабінет, натисніть «Мій профіль» і навпаки інформації щодо паспортних даних, перейдіть до перевірки (у мене вже вони перевірені, тому варто статус «Надана»):

Є кілька способів для ідентифікації, але тут не можна просто відправити скан паспорта (для отримання формального атестата Webmoney). Доведеться використовувати систему грошових переказів, відвідати відділення пошти Росії або зайти в офіс компанії Рапіда.

Для жителів регіонів, простіше буде зробити все через пошту, але вирішуйте самі, що вам зручніше:

До речі, якщо ви вирішите створити шаблон на переказ коштів, отриманих з Adsense, він не буде працювати, поки не пройдена ідентифікація. Це не примха Rapida, у Росії ввели нові закони, що забороняють робити переклади на рахунки користувачів, які не надали свої паспортні дані.

Навіщо реєструватися Рапіда?

За останні кілька років, власники платіжної системи приклали величезні зусилля по її поліпшенню. Не можна не відзначити оновлений дизайн і більш продумане юзабіліті. З гаманця Рапіда можна проводити різні операції:

Варто відзначити, що через функціонал Рапіди можна переводити гроші на банківські картки інших людей.

Також тут можна створити віртуальну карту, щоб зручно проводити платежі в інтернеті, не використовуючи свою основну картку. Є і багато інших переваг гаманця на Рапіда, тому зареєструйте його прямо зараз.

Є багато інших компаній, що надають аналогічні послуги. Наприклад, платіжна система PayPal займає перше місце по популярності в світі.

У Росії рапіда вже домоглася серйозної популярності і продовжує розвиватися. Навряд чи у когось є сумніви, що ця компанія несерйозна, адже вона подолала масу труднощів, продовжуючи надавати якісні послуги своїм клієнтам.