Платіжна система Skrill

Зміст

 • Чим Skrill краще інших платіжок?
  • Як зареєструватися на Skrill?
  • Деякі особливості Skrill

Електронною комерцією зараз користуються навіть не досвідчені користувачі інтернету.


Вони переводять гроші зі своїх віртуальних гаманців, роблять покупки і навіть заробляють електронні гроші. Всі знають про існування Webmoney або QIWI, але не багатьом відомі їх якісні аналоги.

Платіжна система Skrill нітрохи не гірше за своїх більш відомих аналогів. Раніше вона називалася Moneybookers, а створювалася британською компанією ще в 2001 році.

Призначена вона для швидких переказів грошей на інші рахунки, а транзакції займають всього кілька хвилин. При цьому, її розробники подбали про високої безпеки.

Чим Skrill краще інших платіжок?

Власники цієї платіжної системи докладають неабияких зусиль для розвитку проекту. В першу чергу вони відрізняються індивідуальним підходом до кожного клієнта.

З кожним днем розширюється мережа клієнтів, зараз цієї платіжкою вже користуються у всьому світі. Популярні сервіси теж її підключають для внесення коштів.

Наприклад, використовуючи Skrill можна почати торгувати бінарними опціонами на GrandOption або розважитися в азартних іграх на 10Bet.

Масштабне використання, якісна підтримка і надійний захист – це ще не всі плюси платіжної системи:

 • вона постійно поліпшується;
 • реєстрація займає кілька хвилин;
 • перекази можна робити в 40 різних валютах;
 • зручно виводити гроші на банківські картки;
 • ніяких грошей за її використання платити не треба;
 • мінімальні комісії;
 • стабільно працює і швидко обробляє заявки;
 • надійно зберігає дані своїх клієнтів.

Продовжувати можна довго, так як ця платіжка зараз активно набирає обертів і розширює аудиторію клієнтів. Зараз самий час відкривати в ній рахунок і починати користуватися зручним інструментом.

Як зареєструватися на Skrill?

Процедура реєстрації проста, виконується вона в 5 стандартних кроків, а для проходження потрібна реальна інформація, номер телефону та Email:

 • Спочатку вказується пошта та пароль:
 • Потім вводяться дані клієнта (заповнюйте реальними даними, щоб потім прикріпити свою карту):
 • Як уже говорилося, можна використовувати безліч різних валют у своєму гаманці. На цьому кроці ви зможете вибрати валюту:
 • Далі вводиться інформація про ваше місцезнаходження:
 • Останній крок – це введення номера телефону та угоду з правилами:
 • Проробивши всі ці дії, можна відразу увійти в свій рахунок, щоб підтвердити Email. Головне бути уважним і вказувати справжні дані, інакше потім з’являться проблеми з виведенням коштів.

  Деякі особливості Skrill

  Система Skrill – це ваш особистий невеликий банк, в якому ви можете зручно керувати електронними грошима.

  Навіть якщо немає досвіду користування віртуальними грошима, ви швидко у всьому розберетеся, до того ж, вам точно сподобається платіжка, тому що в ній є багато всього цікавого.

  Почнемо з того, що це одна з небагатьох платіжних систем, що пропонує безліч різних бонусів та, в якій постійно проводяться акції. Увійшовши в особистий кабінет ви побачите список кращих промо акцій:

  Щоб скористатися акціями, вам природно потрібно поповнити свій рахунок. Перед тим як це робити, підключайте банківську карту:

  З неї простіше всього поповнювати рахунок, але можна скористатися й іншими способами. До речі, додавання карти необхідно ще й для того, щоб виводити кошти. Для новачків встановлюються такі ліміти:

  Верифікувати рахунок Skrill не складно, для цього потрібно підтвердити введені дані (наприклад, відправивши кольорові копії паспорта) і підтвердити адресу проживання (наприклад, надіславши скан одного з чеків по оплаті комунальних послуг).

  Після цього, ліміти піднімуться і ви зможете переводити гроші в різних напрямках. Якщо хочете заощадити і робити обміни за вигідним курсом, можете пошукати обмінники через BestChange:

  Вибираєте Skill в лівій колонці і валюту, яку хочете отримати, в правій, щоб отримати список доступних обмінників. Виконуючи обміни з допомогою окремих сайтів, ви проведете транзакцію з максимальною вигодою.

  У платіжної системи Skill є мобільні додатки для Android і IOS, керуйте своїм рахунком, перебуваючи у будь-якому куточку нашої планети.

  За роки існування компанія Skill довела свою солідність і переконала мільйони людей з різних країн, що їх платіжка є найбільш зручним інструментом управління електронними грошима.

  Пройдіть 5-ти хвилинну реєстрацію і переконайтеся, наскільки це якісний сервіс, рано чи пізно він вам точно знадобиться.