Платіжна система Яндекс.Гроші

Зміст

 • Використання Яндекс Грошей
  • Мінуси Яндекс Грошей
   • Введення і виведення коштів з Яндекс Грошей

У Рунеті функціонує багато платіжних систем і про деякі з них ви, можливо, навіть не чули (наприклад, Okpay або W1).


Але є і популярні сервіси, такі як Яндекс.Гроші. Відкриття цієї платіжної системи відбулося 2002 році, а за час свого існування як «провалювалася», так і «піднімалася».

Кожен бажаючий може відкрити гаманець в цій системі, для цього не потрібно платити гроші, достатньо зареєструватися в Яндексі. Враховуючи розвиток проекту, відкриття рахунку в ньому відкриє вам масу додаткових переваг.

Платіжна система Яндекс.Гроші стає все більш популярною, а тому її використовують все частіше для прийому оплати.

Використання Яндекс Грошей

Щоб стати володарем гаманця в системі, вам потрібно перейти на головну сторінку Яндекса і знайти посилання для проходження реєстрації. Це займе зовсім небагато часу, форма наступного виду:

Коли заповніть всі поля та пройдете реєстрацію, зможете перейти в сервіс Яндекс.Гроші і відкрити гаманець. Інтерфейс управління рахунком зручний і простий:

баланс яндекс денег

Ось таке меню буде відображатися в бічній панелі вашого гаманця. У самому верху вказується номер рахунку, його можна передавати іншим користувачам і вказувати в різних системах, щоб отримувати гроші.

Під балансом знаходиться 2 посилання, для поповнення або виведення коштів. Інші пункти допоможуть відслідковувати платежі, налаштувати свій гаманець, ознайомитися з рахунками, історією платежів і так далі.

Якщо трохи прокрутити сторінку, то можна спостерігати інструменти для використання своїх грошей:

Можна легко вивести гроші на карту, банківський рахунок, перевести іншим користувачам, сплатити податки або штрафи, поповнити баланс телефону та багато іншого. Нагадаємо, що з 16 травня вийшов новий закон, згідно з яким без підтвердження даних більшість платіжних інструментів стають недоступними.

Щоб зняти обмеження, вам потрібно буде надати паспортні дані або пройти верифікацію. Про обох процесах ми докладно розповідали в статті Як верифікувати рахунок Яндекс.Гроші.

Мінуси Яндекс Грошей

З негативних сторін цієї платіжної системи хотілося б виділити роботу виключно з російськими рублями, а також низький рівень безпеки.

У статті Крадіжку грошей з Яндекс.Гроші ми більш докладно розповідали про безпеку цього проекту, а також вказували на необхідність верифікації рахунку, що дозволить підвищити рівень захисту. А те, що система працює лише з рублями, обмежує можливість її використання на зарубіжних сайтах.

Введення і виведення коштів з Яндекс Грошей

Поповнювати свій гаманець можна різними способами:

 • через онлайн банк;
 • через офіси;
 • з банківських карт;
 • використовуючи системи грошових переказів;
 • банківськими рахунками;
 • через термінали;
 • з мобільного телефону.

Окремо хотілося б сказати про спосіб поповнення через обмінники. Завдяки проекту Bestchange, ви зможете виконати обмін на Яндекс.Гроші з будь-якої іншої віртуальної валюти, будь то Webmoney, PayPal, QIWI і так далі. Єдиний мінус – гаманці обов’язково потрібно прив’язати.

Виводити гроші з Яндекс.Гроші теж не складно, але для цього обов’язково потрібно надати паспортні дані (не верифікація). Після цього, досить буде вказати номер картки та суму переказу, гроші надходять практично миттєво.

Крім цього використовувати Яндекс.Гроші можна і для інших цілей, наприклад, щоб виконувати покупку на TinyDeal – найбільшому віртуальному магазині за найнижчими цінами.

В цілому, це відмінна система, де вам не доведеться переплачувати високу комісію. Також при виконанні різних платежів, система надаватиме вам різні бонуси, частина з яких доступні іншим учасникам. Наприклад, якщо купувати голоси Вконтакте через Яндекс.Гроші, можна отримати 20% знижку.