Побудуй держава і зароби в Brave Knights

Любителі комп’ютерних ігор, як і всі інші користувачі інтернету, мають потребу в грошах. Погодьтеся, було б непогано поєднати захоплення і роботу.


Зробити це цілком реально, адже є гра з виведенням грошей. Про одну з них ми розповімо в цій статті, проект новий, але дуже перспективний.

Побудуй держава і зароби в Brave Knights – унікальною грі про лицарів. Гравці занурюються в епоху боїв на мечах і можуть розвивати своє військо, паралельно розвиваючи село.

У грі багато різних функцій і нехай вона поки не стала найпопулярнішою, резерв проекту перевищує 140 000 рублів.

Гра закрита!

Як грати в Brave Knights?

Гра набагато складніше своїх аналогів, так як в ній багато різних можливостей. Можна збирати ресурси, відвідувати бар, займатися торгівлею, їсти в їдальні і так далі.

На старті новачкам дарують 25 рублів у вигляді срібла, це баланс для покупок. Виводити гроші можна тільки з балансу для виведення – це золото.

Після проходження реєстрації, необхідно купувати лицарів, щоб населити село. Вони будуть видобувати ресурси, які потім можна продати. Стартового бонусу недостатньо для покупки найдешевшого персонажа, тому доведеться поповнювати баланс.

Зробити це можна наступними способами:

Зверніть увагу, виплати проводяться тільки на Payeer, мінімальна сума залежить від внесеного депозиту. Що стосується кредиту, то його можуть отримати тільки ті, хто вже поповнив баланс на 250 рублів.

Якщо ви ще не зареєстровані в платіжній системі Payeer, то обов’язково це зробіть. В ній можна навіть без верифікації переводити гроші, оплачувати різні послуги, робити покупки в інтернеті і так далі.

Поки ви новачок і перебуваєте на першому рівні, вам доступні лише робітники. У них не найвища окупність, але чим активніше ви будете грати, тим швидше підвищите рівень, щоб купити хазяєчок, лісорубів, шахтарів, лицарів і командирів:

Також, в цій грі потрібно розвивати своє село. Спочатку у вас буде кілька необхідних будівель. При наведенні курсору на порожню область ви побачите доступні будівлі для зведення:

Навіщо потрібні ці споруди? Вони також прибуткові, так як допомагають переробляти ресурси, які продаються в крамниці. Щоб побудувати найбільш прибуткові будинки, спочатку потрібно звести заводи і фабрики, які вироблять витратні матеріали:

Крім цього, в грі є тварини, яких можна купувати в загородах. Поки доступні тільки вівці і коні, які приносять м’ясо, прибутковість у них однакова, але вартість і продуктивність відрізняється:

За рахунок чого ви будете розвиватися, вирішувати тільки вам, кількість рівнів у грі нескінченно.

Слідкуйте за рівнем енергії і настрої, вони віднімаються, коли ви робите якісь дії. У барі «Мисливець», можна випити пива для підвищення настрою, а в їдальні перекусити, щоб поповнити енергію.

Якщо ви не хочете вкладати гроші в гру або бажаєте отримувати максимум прибутку, запрошуйте нових учасників. Для цього перейдіть в своє житло (будинок в центрі села), звідти перейдіть в розділ «Партнери», де буде представлена ваша реферальне посилання. З кожного поповнення рефералів, нараховується 10% срібла.

Починайте грати в Brave Knights, у вас з’явиться не тільки нове захоплення, але і реальна підробіток. Багато часу ця гра у вас не забере, тому паралельно рекомендую грати в Taxi Money, де потрібно розвивати власний таксопарк, брати участь в гонках і виконувати замовлення з міста.