Податки і заробіток в інтернеті

Зміст

  • З якогось порогу прибутку гроші оподатковуються?
    • Як заробляти в мережі офіційно?

Практично кожен, хто приступає до роботи в мережі, цікавиться оподаткуванням електронних грошей. У даній статті ми розглянемо всі питання, що стосуються податків і заробітку в інтернеті.

Відразу хотілося б відзначити, що в Росії і Україні, закони про оподаткування віртуального заробітку, практично не відрізняються, тому дана стаття буде корисна для мешканців обох країн.

Почати хотілося б з того, що самі по собі електронні гроші, не є валютою, а отже, не обкладаються ніяким податком. Іншими словами, на вашому електронному рахунку може бути навіть мільйон доларів, влади не зможуть обкласти податком цю суму.

Сплачуючи різні витрати з електронного гаманця, ви так само не будете змушені сплачувати податки, єдині супутні витрати – це комісії при перекладах. Зовсім інша ситуація складається, якщо ви виводите гроші на банківську карту. В такому випадку, ви зобов’язані сплачувати податки, згідно з установленими нормами законодавства.

Сподіватися, що податкова служба не дізнається про вашу прибутку не варто, банки зобов’язані подавати звіти в податкові органи, в іншому випадку їх можуть запідозрити в приховуванні шахрайства.

З якогось порогу прибутку гроші оподатковуються?

Це один із самих популярних питань, у сфері електронної комерції. Насправді встановленої суми немає і за законом, необхідно сплачувати податки абсолютно з будь-якого прибутку.

На практиці все набагато простіше, сотні тисяч людей, які виводять гроші з всесвітньої павутини, не платять податків і їм не приходить ніяких штрафів та інших паперів про сплату податків.

Як стверджують досвідчені користувачі, банки передають інформацію про надходження грошових коштів тільки в тому випадку, якщо на рахунки їх клієнтів надходять надто великі суми грошових коштів (понад 700 000 рублів на рік). Якщо ви отримуєте 15-30 т. р. в місяць і виводите їх на карту, можна не переживати, що податкова зацікавиться вашою, не суттєвою прибутком.

зарабатывать официально

Як заробляти в мережі офіційно?

Для цього потрібно зареєструватися в якості приватного підприємця. Будучи юридичною особою, ви зможете взагалі не турбуватися за проблеми з податками, але з іншого боку, ви будете змушені самостійно складати звіти про прибуток і виплачувати частину в податкові органи.

З кожним роком відсоток відрахувань по податках збільшується, і багато підприємців вже зараз висловлюють своє невдоволення в необхідності виплачувати великі суми. Якщо ви є неповнолітнім громадянином і бажаєте офіційно заробляти гроші в мережі, у вас є шанс.

Відповідно до законодавства, ви можете оформити документи на своїх батьків, але в цьому випадку всі обов’язки «ляжуть» на їх «плечі».

Відповідно до закону, податкові органи зобов’язані інформувати платника податків про те, що йому необхідно «віддавати» частину своїх коштів. Іншими словами, якщо податкові органи зацікавляться вашою діяльністю, то вам обов’язково прийде повідомлення.

Якщо ігнорувати повідомлення, в залежності від вашого доходу, ви можете отримати штраф або навіть отримати кримінальне покарання. На практиці відбувалося зовсім небагато подібних розглядів з тими, хто отримував «скромні» виплати і не платив при цьому податків.

Виходячи із всієї інформації, яка представлена на цій сторінці, можна зробити висновок – заробляти в інтернеті можна, навіть якщо ви не є зареєстрованим підприємцем. Звичайно, це буде не зовсім законно, але настільки «дрібними» відрахуваннями, податкові органи врятли зацікавляться.