Покупка сайтів з доходом

Зміст

 • Приносить дохід купівля сайту, форуму, блогу?
  • Де купити сайт з доходом?

Все більше різних систем з’являється, щоб користувачі інтернету могли легко вкладати свої гроші.


Навіщо інвестувати в незрозумілі проекти, коли можна купити власний сайт і відразу ж почати отримувати дохід. Про це чомусь забувають новачки, намагаючись розвиватися з нуля, взагалі нічого в цьому не розуміючи.

Покупка сайтів з доходом – відмінний вид інвестицій, яким можна зайнятися навіть з невеликим капіталом.

Також як і готовий бізнес в реальному житті, в мережі розпродаються різні ресурси. Це може бути звичайний блог, який потрібно буде лише продовжувати наповнювати, щоб рівень доходу не знижувався.

Приносить дохід купівля сайту, форуму, блогу?

Якщо зробити правильний вибір, то вкладення окупляться. Навіщо комусь продавати ресурс, що приносить дохід? Причин маса-починаючи з браку часу, закінчуючи терміновою потребою в грошах.

В реальному житті теж нерідко купується готовий бізнес, після розвитку він стає куди прибутковіше.

Аналогічна картина і з сайтами, але перед тим як шукати майданчик, потрібно зважити всі за і проти.

Давайте розглянемо декілька переваг такого заробітку:

 • купуючи сайт з доходом, ви відразу ж можете розраховувати на окупність. Навіть якщо нічого не робити, прибуток буде поступово знижуватися, своє ви точно повинні повернути;
 • якщо створювати сайт з нуля, доводиться довго займатися його розкруткою, а так ви отримуєте майданчик з відвідувачами та підключеними системами для монетизації;
 • при високій ціні за сайт, розраховуйте на те, що він вже добре просунуть. Це можна перевірити за допомогою різних систем.
  Будь-який спосіб інвестування або заробітку в інтернеті має й мінуси. Купівля сайту з доходом володіє наступними недоліками:
 • перший і найголовніший мінус, це ризик натрапити на шахраїв. Обман на продаж сайтів вельми поширений, адже деякі майданчики коштують величезних грошей;
 • майданчик необхідно постійно підтримувати, занедбані сайти швидко втрачають позиції, а на це йде багато часу;
 • з купленим сайтом може статися що завгодно, аж до потрапляння під фільтри, а в цьому випадку вже не окупити витрат.

Щоб не розчаруватися у своєму придбанні, потрібно уважно проаналізувати майданчик. На що потрібно звернути увагу ми розповідали у статті – купівля сайту. Справа дуже прибуткова, професіонали постійно шукають вигідні пропозиції і скуповують сайти цілими пачками.

Де купити сайт з доходом?

Перший спосіб – це пошуки приватних пропозицій. Вони з’являються на форумах, тематичних сайтах і навіть в групах соціальних мереж.

Перед тим, як переводити гроші, обов’язково потрібно перевірити статистику і зібрати максимум інформації про ресурс. Хто знає, може вебмастер просто накрутив лічильник відвідуваності і після покупки він буде нульовим.

Щоб обмежити себе від подібних явищ і полегшити збір інформації, користуйтеся кращими біржами сайтів:

 • Telderi – самий великий і надійний аукціон, де на даний момент продається понад 12 000 сайтів.
 • Pr-Cy – сервіс аналізу сайтів, де ви заодно зможете перевірити майданчики, обрані через розділ «Біржа сайтів».
 • Prodaysite – зараз тут трохи більше 200 сайтів на продаж, біржа не найпопулярніша, зате надійна.
 • Flippa – серйозний зарубіжний проект, тут можна придбати не просто сайт, а віртуальний бізнес під ключ.
 • Щоб не упустити кращих лотів, необхідно постійно моніторити всі доступні системи.

  У будь-який момент продажу може з’явитися сайт, про який ви мріяли або майданчик з невеликою ціною, але стабільним доходом. Враховуйте, ціну власники зазвичай виставляють за принципом щомісячна прибуток помножена на 6-12 місяців.

  Інвестиції в купівлю сайтів здатні зробити вас мільйонером, але потрібно навчитися вибирати найбільш вигідні та цікаві пропозиції на біржах.

  Зараз покупка сайтів з доходом, відгуки отримує все частіше. Спосіб цікавий, він схожий з викупом реального бізнесу, а висока прибутковість та перспективи підштовхують людей вкладатися. Як варіант, можна спробувати заробити на перепродажі, теж відмінний варіант для спекулянтів.