Помилки інтернет бізнесменів

До сфери інтернет-бізнесу щороку набирає величезну кількість людей, причому досягають дійсно відчутних результатів ті, хто заздалегідь вибирає правильний шлях, додатково навчається і вивчає, де лежать граблі, щоб їх обійти.

У цій статті ми представимо вам 4 помилки інтернет-бізнесменів, які зустрічаються найчастіше. Якщо ви зможете повністю виключити їх зі свого справи, ймовірність успішного розвитку діяльності буде в кілька разів вище, також як і рівень прибутку.

Які помилки допускаються в електронному бізнесі?

  • 1. Робота над кількома проектами. Інтернет відкриває широкі можливості і після того, як відкривається один проект, багато підприємців намагаються створити кілька додаткових ресурсів, які будуть розвиватися паралельно і цим не тільки збільшувати прибуток, але і створювати підстраховку. В цілому, це добре, але робота одразу над кількома проектами може стати справжньою проблемою. Ви легко можете заплутатися, встановити неправильні пріоритети, не грамотно розподілити витрати і багато іншого. Наприклад, якщо ви вирішите створити кілька сайтів, то не робіть активних дій над кожним з них, акцентуйте увагу на одному і тоді коли він почне природно розвиватися, можете направляти зусилля на інші проекти.
  • 2. Відсутність планування. Ви поставили собі чітку мету – добитися успіху. А розпланували ви свої дії? Перед тим як робити щось, потрібно скласти стратегію, тим самим виділяючи правильний шлях і передбачаючи можливі труднощі. Уявіть, що ви начальник і складаєте план дій для свого підлеглого, наповнюйте план чіткими діями. Сюди ж варто додати, що у вас завжди повинен бути поруч щоденник, в який ви б записували важливі речі. Прогулюючись по вулиці або перебуваючи в громадському транспорті, вам може прийти оригінальна ідея і записати її не буде зайвим.
  • 3. Постійна винахідливість. З одного боку, коли ви придумуєте оригінальні товари або новий вид послуг, це добре, але з іншого боку, використовуючи інновації набагато складніше визначити можливий успіх. В більшості випадків краще поступитися місцем «експериментатора» іншим бізнесменам і аналізуючи їх діяльність, робити висновки. У цьому випадку ви втрачаєте можливість стати першим? А чи обов’язково бути першим, щоб домогтися успіху? Відмінний приклад, який вас переконає: компанія Toyota за основу свого першого двигуна, брала розробки Chevrolet, і це не завадило їм стати одним з найбільших автоконцернів.
  • 4. Відсутність мотивації. Що може бути простіше, ніж керувати компанією, бути самому собі начальником і роздавати вказівки співробітникам? Якщо керуючого різко не стане, природно, бізнес поступово втратить позиції, тому роль начальника є однією з найважливіших. Ключовий момент – тому, хто самостійно управляє своїм робочим часом, набагато складніше займатися роботою. Справа в тому, що мотивувати самого себе значно складніше, причому це є однією з головних проблем, із-за яких новачки зазнають невдачі. Підприємець – людина, що зв’язує життя з роботою, та працювати йому доводиться набагато більше, принаймні, в самому початку.
  • Отримати статус успішного бізнесмена досить складно, для цього потрібно бути не лише розумним, пунктуальним, стійким і хитрим, але й аналізувати помилки інших підприємців, щоб не допускати їх. Тепер ви знаєте кілька помилок і можете постаратися виключити їх зі своєї діяльності.