Помилки на шляху до успішного копірайтингу

Коли тільки починаєш заробляти в інтернеті, здається, що все це дуже складно і доведеться дуже довго розбиратися в тонкощах.

Насправді є безліч видів діяльності, в яких простіше розбиратися і сюди відноситься копірайтинг. Суть роботи проста – друкуєте статті для сайтів і продаєте їх (біржі Advego і Etxt).

Але є безліч нюансів, не враховуючи які новачки так і не досягають успіху. Які помилки на шляху до успішного копірайтингу найчастіше зустрічаються? Їх досить багато, прочитайте статью і постарайтеся ніколи не допускати їх, якщо вирішите заробляти на написанні статей.

Чому копірайтинг не прибутковий?

  • Усе й одразу. Безліч новачків хочуть відразу ж вийти на стабільний та високий дохід, при цьому, не докладаючи серйозних дій. Щоб у вас купували багато статей, а також ви могли встановлювати високу плату за них, вам обов’язково потрібно завоювати популярність. Жоден копірайтер зі старту не отримував хороших грошей, а щоб збільшити суми доводиться постійно працювати, знижувати вартість, збільшувати відгуки і так далі.
  • Планування. Здавалося б, навіщо планувати свій робочий день, якщо графік вільний, а при роботі з біржами і зовсім можна працювати будь-якими обсягами. Насправді, встановлення графіка роботи і розподіл часу є найважливішим моментом. Якщо чітко визначити робочий час, ви можете просто про нього забути, а тоді і грошей ви не отримаєте.
  • Надмірна активність. Доходи від копірайтингу залежать від активності автора, але теж потрібно знати міру. Якщо у гонитві за великим прибутком ви будете недосипати і у всьому себе обмежувати, така діяльність здасться вам просто нестерпним, і дуже скоро ви перестанете її виконувати. Працюйте не більше 8-10 годин на добу, це межа.
  • Хвалькуватість. Ні за що не хваліться тим, що ви знайшли відмінну роботу в інтернеті і незабаром станете мільйонером. Справа в тому, що доходи від фріланса нестабільні і в будь-який момент ви можете залишитися без роботи і без продажу статей з біржі. Краще зайвий раз нічого не говорити і потім не чути в свою адресу «Ну що, де твої мільйони?».
  • Неправильний вибір тематики. Вибираючи прибуткові тематики, з яких статті користуються попитом, багато новачків забувають, що у них немає достатньо знань, щоб грамотно писати тексти. Після написання декількох статей у них з’являються негативні відгуки, а постійних покупців немає, отже, ні про який розвиток не може бути мови.
  • Старанність і терплячість. Навіщо копірайтеру потрібна посидючість, ви повинні здогадуватися, адже щодня писати по кілька тисяч символів теж потрібно вміти. Що стосується терплячості, то це частково відноситься до першого пункту. Всього і відразу ви не досягнете, потрібно буде поступово будувати базу покупців, а також стабільно додавати статті на біржу, продаватися вони можуть по кілька місяців.
  • Безкоштовна робота. Кому хочеться безкоштовно працювати? Природно, що нікому, але копірайтер повинен бачити в цьому свою вигоду. Ні, не треба комусь передавати свої тексти, попрацюйте над своїм портфоліо, а також доведіть усім, що ваші тексти коштують тих грошей, які ви за них просите. На біржі Etxt навіть можна збільшити рівень професіоналізму, виконуючи спеціальні завдання.
  • Висока якість. Чим би ви не займалися, якщо ви хочете домогтися успіху, роботу потрібно виконувати якісно. У ваших текстах не повинно бути помилок, вони повинні легко і цікаво читати, необхідно застосовувати SEO, а також придумувати цепляющие заголовки і використовувати виключно копірайтинг.
  • Копірайтер може заробляти більше 1000$ в місяць, це реально. Саме головне, набратися терпіння, активно працювати і паралельно вчитися писати якомога краще.