Поради по роботі з поштовиками

З кликовыми спонсорами заробляють в інтернеті багато новачків. Колись і мені довелося розбиратися в інтерфейсах букс і вчитися виконувати завдання, щоб отримати свої перші гроші. З того моменту пройшло дуже багато часу і тепер я добре розбираюся в цих системах.


Коли я був новачком, в деяких моментах було складно розібратися, а знайомих, які б все пояснили, просто не було. У цій статті буде представлено 10 порад по роботі з поштовиками, які допоможуть вам працювати кілька продуктивніше, а враховуючи невеликі доходи з буксів, така інформація повинні бути корисною.

Поради для працівників буксів

 • Для заробітку обов’язково користуйтеся відразу декількома системами. Це допоможе вам отримувати якомога більше сайтів в автосефинге, а також ви отримаєте доступ до величезної бази завдань, з якої можна буде вибрати найбільш вигідні завдання.
 • При виконанні завдань, будьте уважні і читайте кожен пункт. Краще заздалегідь відмовитися від виконання вимог, в яких ви розбираєтеся, ніж витратити час і не отримати оплату.
 • Не відмовляйтеся від автосерфінгу, нехай він приносить мало грошей, проте при його використанні нічого не потрібно робити. Також використовуйте спеціальні програми, наприклад, клієнт від Wmmail, через який можна отримувати більше сайтів від серфінгу.
 • Не намагайтеся «зрубати халяву» виконуючи завдання, шляхом обману рекламодавців. Можливо, деякі завдання вам оплатять, але ви можете швидко втратити репутацію чесного виконавця і потрапити в чорні списки.
 • Обов’язково займайтеся залученням рефералів, цей пасивний спосіб заробітку може приносити серйозні гроші. Я намагаюся якомога активніше залучати користувачів і вже отримую за свої труди стабільні виплати.
 • Завдань по соціальним мережам на почтовиках стає все більше, тому розвивайте свої акаунти, а при можливості створюйте якомога більше. Деякі навіть купують Сім-карти для цього.
 • Коли приступаєте до виконання завдань, намагайтеся не відволікатися і швидко працювати. Також використовуйте різні програми для захоплення зображення, швидкого копіювання посилань і тимчасові поштові скриньки.
 • При виборі завдань, обов’язково перевіряйте його рейтинг і рейтинг рекламодавця. На жаль, шахраї зустрічаються навіть тут, і витрачати час на їх виконання завдань не потрібно.
 • Не поспішайте виводити гроші з систем. На них ви можете купувати рефералів (можлива перепродаж рефералів), запускати власну рекламу, використовувати для ігор і так далі.
 • Вдосконалюйте свої знання і поступово переходите від заробітку з поштовиками, на більш серйозну діяльність. Більшість користувачів виконавців поступово перетворюються у рекламодавців, прагнете до цього.
 • Кликовые спонсори корисні для багатьох, адже з ними можна заробляти не тільки виконуючи завдання, але і накручуючи партнерські програми, розвиваючи і продаючи сайти, пропонуючи послуги по накрутці і виконуючи її через запуск завдань. Це лише невеликий перелік всіх можливостей, які отримують користувачі поштовиків.