Поради від досвідчених копірайтерів

Практично кожен користувач інтернету знає, що заробити гроші в мережі можна, якщо навчитися складати контент. Статті є одним з найпоширеніших видів контенту, який найчастіше використовується для наповнення сайтів.

Якщо навчитися грамотно писати статті, то можна не тільки зайнятися їх реалізацією, але і створити власний ресурс, який буде стабільно приносити грошові кошти. На перший погляд може здатися, що скласти матеріал зовсім не складно, але як показує практика, створити дійсно грамотну статтю можуть далеко не всі люди.

Як навчитися створювати статті

Для цього ви можете прочитати поради від досвідчених копірайтерів, які вже не перший рік займаються написанням статей:

1. Найголовніше-це визначитися з тематикою, яка вам найбільш цікава і в якій ви хоч трохи розбираєтеся. Володіючи основами знань у певній області, ви зможете складати грамотні і осмислені тексти, а це обов’язково позначиться на інтересі до таких матеріалів.

Якщо ви займаєтеся копірайтингом для продажу матеріалів, то намагайтеся обробляти замовлення на певну тематику, а при відсутності необхідних знань, не вдавайтеся до рерайту, а проаналізуйте тему і складіть власний матеріал.

2. Діяльність копірайтерів, суттєво відрізняється від роботи рерайтерів, адже автори, які не використовують джерело, повинні самостійно придумувати велику частину тексту. Не володіючи фантазією і не знаючи грамотних слів, вам буде дуже складно складати статті.

Щоб складати найбільш грамотні матеріали, уявляйте собі описуваний об’єкт з усіх сторін і намагайтеся не упускати навіть дрібниці.

Советы от опытных копирайтеров

3. Абсолютно всі копірайтери, які займаються написанням статей тривалий період часу, радять відмовитися від використання слів привітання, а так само від використання особистих займенників. Іншими словами, текст типу «Привіт, сьогодні, в цій статті я розповім вам про…», є однією з найгірших форм, якими користуються автори.

Звичайно, складаючи статті для свого сайту, ви можете вітати відвідувачів, але якщо тексти пишуться для продажу, то подібні вирази краще виключити, оскільки ви не знаєте, в якій формі використовуються матеріали покупцем.

4. Авторство статей, це не найпростіший працю, і по мірі заняття цією діяльністю, необхідно розвиватися. Наприклад, ви повинні приступити до вивчення SEO сфери, яка завжди була і буде актуально. Тексти, оптимізовані під пошукові системи, не тільки можна продавати дорожче, але і завдяки ним вплинути на позиції сайту в пошуковій видачі.

5. Перед тим як ви розміщуєте статті, або виставляєте їх на продаж, уважно прочитайте матеріал і усувайте можливі помилки. Навіть якщо ви пишіть їх в Word і сподіваєтеся на підкреслення, є сенс перечитувати статтю, т. к. деякі смислові недоліки можуть нормально сприйматися програмою.

Написання статей може використовуватися в різних цілях, але незалежно від них, ви повинні проявляти грамотність і намагатися виконувати свою роботу з найвищою якістю. Деякі копірайтери продають статті скажуть, що якість для них не грає особливої ролі, адже найголовніше реалізувати товар, але при цьому вони не враховують, що від якості їх роботи залежить інтерес покупців.