Поради з виживання в кризу

Продукти дорожчають, техніка коштує на порядок дорожче, за послуги доводиться платити вдвічі більше – всьому виною криза.


Жителі Росії поступово звикають до важких умов виживання, але мрії про красиве життя їх не полишають. Поки в країні не покращиться економіка, потрібно протриматися, а для цього ми пропонуємо вам кілька рекомендацій.

У цій статті зібрано 5 порад з виживання в кризу, які як ніколи актуальні. Будь-які труднощі переборні, потрібно лише навчитися правильно управляти своїм капіталом, по можливості економити і побільше працювати.

Навіть під час кризи деякі люди досягають успіху, тому дійте.

Як вижити в кризу?

Зараз найкращий час відмовитися від життя на широку ногу. Гроші стали найважливішим ресурсом, без якого не вижити. Щоб фінансові проблеми не збільшувалися, прислухайтесь до цих порад:

  • Перестаньте переживати. Паніка і переживання можуть змусити вас робити необдумані вчинки. Навіщо купувати продукти або побутову техніку, якщо вже через кілька днів вони можуть стати дешевше? Звичайно, вони можуть і вирости в ціні, тому потрібно тверезо оцінювати ситуацію. Не беріть кредити, не лізьте в боргові ями, шукайте альтернативні способи добування грошей.
  • Керуйте своїм часом. Якщо раніше у вас було багато часу на розваги, комп’ютерні ігри та «посиденьки» з друзями, то під час кризи краще витрачати його з користю. Правильний тайм-менеджмент є однією із складових в роботі успішних людей. На що саме витратити час ви дізнаєтеся з п’ятого ради.
  • Навчіться економити. Можливість заощадити гроші повинна обов’язково використовуватися. Дізнайтеся, як заощадити на покупках і навчитеся витрачати менше, ніж звикли. Покупки через інтернет є одним з найкращих варіантів, тим більше можна замовляти товари з Китаю безпосередньо від виробника за заниженою ціною (так як немає посередників).
  • Не роздавайте гроші в борг. Під час кризи до вас точно будуть звертатися люди з метою зайняти грошей. Навчіться говорити “ні”, так як гроші можуть вам знадобитися. Завжди потрібно залишати запас коштів, щоб використовувати унікальні пропозиції. Постійно проводяться якісь акції і розпродажі, а якщо вам вчасно не віддадуть гроші, ви не встигнете цим скористатися.
  • Активно працюйте. Вільний від основної роботи час краще всього витрачати на підробіток. Щоб не обтяжувати себе на важку фізичну роботу, використовуйте інтернет. Для початку дізнайтеся, як заробити 500 рублів, це буде перший крок, поступово ви будете збільшувати доходи. Взагалі в мережі дуже багато роботи, тому незалежно від віку та освіти можна знайти відповідні способи.
  • Ваші проблеми здаються нерозв’язними? Кожен день на планеті з’являються сім’ї, чиї будинки зруйновані, чиї міста більше не існують, а в деяких країнах набагато гірше становище, ніж у Росії.

    Всі вони якось виживають, тому ваша ситуація не найгірша. Дотримуйтесь рекомендацій з цієї статті, і вижити в кризу буде простіше.