Поштовик Seones

Зміст

  • Заробіток і реклама в інтернеті на Seones
    • Як заробити на Seones?
    • Реферальна система на Seones

В інтернеті є чимало корисних сервісів, які підходять для заробітку грошей і реклами одночасно.


Новачкам варто звернути на них увагу і спробувати розібратися в доступних способи використання популярних сервісів. Навіть кликовые спонсори можуть стати корисним інструментом для заробітку.

Сервіс активної реклами Seones – один з поштовиків, який не так популярний, як Wmmail і Seosprint, але в цьому є свої переваги.

Чим менше користувачів, тим нижче конкуренція. Плюс до цього, не популярні поштовики ідеально підходять для створення реферальних мереж (як всередині системи, так і збираючи рефералів на інші сайти).

Заробіток і реклама в інтернеті на Seones

По функціоналу кликовый спонсор практично не відрізняється від аналогів. Рекламодавцям тут пропонується наступний набір послуг:

На відміну від багатьох поштовиків, тут передбачений каталог статей. Всього за 100 рублів ви можете додати свої тексти на цьому сайті і роЗміст ити в них посилання. Пузомірки у сайту не високі, ТИЦ 10 PR 2, але відвідуваність значна.

Як заробити на Seones?

В розділі «Заробити» знаходиться всього 3 пункти, ви зможете вибрати один з них:

Перегляд реклами та читання листів, це прості відвідування сайтів, за них платять дуже мало. Що стосується завдань, то це відмінний варіант. Завдань на сайті багато і рекламодавці активно додають нові доручення:

Пройти реєстрацію або подивитися відео зможуть усі і, на це йде зовсім небагато часу. Ви можете просидіти кілька годин за виконанням завдань і вивести свої гроші на Webmoney або Payeer.

Реферальна система на Seones

На цьому сайті прибуток приносять 2 рівня рефералів. Скільки відсотків, залежить від рейтингу аккаунта:

Набрати високий рейтинг не складно, для цього потрібно активно залучати нових учасників, виконувати завдання, замовляти рекламу і так далі.

Запрошувати нових користувачів вигідно не тільки з метою отримання відсотків від їх прибутку, але і для продажу на біржі. Скільки завгодно рефералів можна виставити на продаж і заробляти на цьому.

Цікаво, що адміністрація ще й дозволяє брати рефералів в оренду.

Ще краще використовувати сервіс Seones для роботи з рефералами в інших системах. Наприклад, ви можете використовувати популярний Wmmail і запустити завдання на обох почтовиках, щоб люди реєструвалися за вашим посиланням. Багато цим користуються, спробуйте і ви, це досить прибутково.

Адміністрація системи Seones постійно проводить цікаві конкурси на активних рефоводов, щедрих рекламодавців, працьовитих виконавців і так далі:

Ось один з конкурсів активності користувачів. Як бачите, приз залежить тільки від того, наскільки добре постараються конкурсанти.

В цілому, поштовик Seones відмінно підходить для заробітку новачкам. При реєстрації ви отримаєте 10 копійок, а кожен день можете збирати бонус у 15 копійок. Це невеликі гроші, але приємний бонус для новачка, робить перші кроки.