Поштовик Sharkpromotion

Зміст

  • Як заробити в Sharkpromotion?
    • Види заробітку на Sharkpromotion
    • Реферальна система Sharkpromotion

З допомогою клікових спонсорів тисячі новачків знаходять підходящу роботу в інтернеті.


На почтовиках величезні гроші складно заробити, зате вони дозволяють почати без вкладень і особливих знань. Нашим читачам ми радимо користуватися Wmmail і Seosprint, так як це найпопулярніші поштовики, але й альтернативи можуть стати в нагоді.

У цій статті ми представимо огляд поштовика Sharkpromotion, якими вже користується понад 25 000 людей.

Сервіс не унікальний і практично нічим не відрізняється від інших клікових спонсорів. Його ви можете використовувати для пошуку прибуткових завдань, збільшення сайтів в серфінгу або заробіток на рефералах.

Як заробити в Sharkpromotion?

Щоб стати одним з користувачів цього поштовика, спочатку потрібно зареєструвати Webmoney. Перший крок у реєстрації – це авторизація через електронний гаманець. На другому кроці потрібно заповнення форми:

В цілому реєстрація не складна і при наявності гаманця Webmoney вона займає лише кілька хвилин. Потрібно взагалі реєструватися на цьому сайті, якщо є більш популярні поштовики? Звичайно, у цієї системи є кілька плюсів:

  • 3х рівнева партнерська програма;
  • біржа рефералів;
  • декілька способів заробітку;
  • автоматичні виплати;
  • немає мінімалки для виводу.

Проект Sharkpromotion працює вже більше року і розвивається непоганими темпами. Найголовніше, що система стабільна і гроші виплачуються без затримок.

Види заробітку на Sharkpromotion

Коли пройдете реєстрацію і підтвердіть свій Email, можете взятися за роботу. На вибір пропонуються наступні варіанти:

Крім виконання завдань і оплачуваних завантажень, інші способи заробітку пов’язані з відвідуванням сайтів. У них дещо відрізняється функціонал, але загалом це один і той же вид заробітку – оплата за перегляд сайтів.

Оплачувані скачування теж не приносять величезну прибутку, але щоб отримати оплату, потрібно просто завантажити файл і вказати код підтвердження:

Найкращий спосіб для заробітку новачкам на Sharkpromotion – це виконання завдань. В розділі з завданнями відображаються невеликі доручення, а ви можете виконувати їх у вільний час і отримувати за це гроші.

Розмір винагороди безпосередньо залежить від того, наскільки важко виконати вимоги:

Роботи на цьому поштовику багато і нерідко зустрічаються завдання з непоганою платнею. Процедура виконання завдань нічим не відрізняється від тієї, яку ви виконуєте на інших почтовиках. Відкриваєте завдання, читаєте умови і приступаєте до роботи:

З завданнями можна працювати кожен день, а скільки ви заробите, залежить тільки від вашої активності.

Будьте уважні при виконанні завдань, якщо звіт буде не вірним, вам можуть відмовити в оплаті.

Реферальна система Sharkpromotion

Як ми вже говорили, тут підтримується 3 рівня рефералів. Ви можете залучати учасників будь-якими способами, а в системі ви можете взяти промо-матеріали. Для роботи з рефералами є розсилка привітання і автоматичний рефбек.

Крім цього, на даному поштовику є цікава функція для отримання рефералів.

Ви можете заплатити 30 рублів і користувачі, реєструються без реферера, будуть вашими:

Зараз цією функцією користується 10 осіб, між ними розподіляються вільні реферали. Також для отримання рефералів, можна скористатися біржею:

На біржі періодично пропонуються вигідні реферали, це один з варіантів для вкладів в інтернеті.

При купівлі рефералів потрібно бути уважним. Грамотно оцінюйте кожного реферала і порівняйте ціни.

Поповнювати баланс в системі можна будь-якими способами, хоч з банківських карт, хоч з балансу телефону. Що стосується виведення, то тут додати кілька платіжних систем:

Як саме ви будете заробляти на Sharkpromotion вирішувати тільки вам. Можливо, він стане в нагоді вам для того, щоб залучати рефералів на інші кликовые спонсори (Wmmail, Seosprint) через завдання.