Поштовик Wmrush

Новачкам складно відразу вийти на прибутковий заробіток в інтернеті, а коли зі старту заглиблюєшся в серйозну сферу, можна наробити багато помилок.


Якщо ви з числа тих, хто тільки починає розбиратися у віддалених заробітках, вам варто звернути увагу на кликовые спонсори.

Новий поштовик Wmrush, що з’явився в 2014 році, зараз активно набирає популярність.

Поки на ньому зареєстровано трохи більше 5000 учасників, але кожні добу їх кількість збільшується на 100-150 користувачів. Непогані темпи зростання, а вам варто звернути увагу, що проект молодий, це шанс залучити на нього багато рефералів.

Заробіток на Wmrush без вкладень

Зареєструватись на цьому сайті легко, від вас потрібно лише придумати логін і вказати електронну пошту:

Зовнішній інтерфейс дуже нагадує Seosprint, якщо ви колись користувалися цим почтовиком, то легко розберетеся і з Wmrush.

На новому поштовику Wmrush користувачам пропонується 6 видів заробітку, від перегляду сайтів до оплачуваної скачування файлів.

Коли ви пройдете реєстрацію, можете відразу переходити до одного із способів заробітку. Варіанти наступні:

Серфінг сайтів і читання листів, це звичайне відвідування сайтів за гроші. Фото-полювання, це оригінальний спосіб заробітку на кліках. При переході за посиланнями, вам будуть показуватися картинки. Ваше завдання натиснути на будь-яку з них і після цього ввести капчу:

Натискаєте на кількість зображених мішків і, гроші відразу нараховуються на ваш баланс. Платять за це небагато, майже як в серфінгу.

Отримання позики на Wmrush – це ще одна відмінна риса нового поштовика. У будь-який момент можна отримати невелику суму на доларовий гаманець Webmoney:

Ви можете взяти від 1 до 5 доларів в борг, якщо у вашого гаманця є початковий атестат, створений WMC гаманець і на ваш рахунок немає ніяких претензій. Отримати кредит легко, але його потім доведеться віддавати, та ще й з відсотками, тому краще заробити 1-5 доларів на завданнях:

Зараз на Wmrush близько 300 завдань, але щодня з’являються нові пропозиції для виконавців. Завдання нічим не відрізняються від тих, які додаються на Wmmail або Seosprint – пройти реєстрацію, підписатися на розсилку, написати коментар і так далі.

Як ми вже говорили, молоді сервіси ідеально підходять для залучення рефералів. Так ось на цьому поштовику потрібно не тільки запросити багато учасників, але і підняти рейтинг:

Як бачите, чим вище статус, тим більші відрахування з рефералів і більше максимальна сума для виводу. Набирати рейтинг не складно, тим більше є певні дії, за які він нараховується:

А крім використання сервісу для заробітку, ви можете через нього накрутити відвідувачів для свого сайту або запустити завдання безкоштовно.

За реєстрацію на Wmrush ви отримаєте 10 рублів на рахунок рекламодавця, вивести їх не можна, зате можна витратити на рекламу.

Що стосується виплат, то тут немає мінімалки, можна вивести навіть кілька копійок, на одну з доступних платіжних систем:

Якщо ви новачок або активно користуєтеся кликовыми спонсорами для заробітку, обов’язково зареєструйтесь на Wmrush. Незважаючи на нетривалий термін роботи проекту, він встиг довести свою чесність і виплати з нього приходять стабільно.