Пошук по фотографії

Зміст

  • Пошук однакових фотографій в інтернеті
    • Як зробити пошук по фотографії в Яндекс?

Пошукові системи щодня обробляють величезна кількість запитів. При цьому люди не завжди користуються стандартним пошуком.


Деякі навіть не здогадуються, що можна використовувати пошук по фотографії в інтернеті. Звичайно, знайти людей по фотографії не так просто, але це цілком реально.

Пошук по фотографії доступний в Яндексі і Google. Якщо не виходить знайти картинку в одному пошуковику, пробуйте користуватися іншим, бази у них різні.

У цій статті ми покажемо, як використовувати пошук по фотографії в гугл і яндекс, а ви зможете відразу ж скористатися інструкцією і переконатися, наскільки це просто.

Пошук однакових фотографій в інтернеті

Щоб знайти копію зображення, програма пошуку з фотографій не буде потрібно. Просто зайдіть на Google і перейдіть до пошуку по картинках, щоб у рядку з’явився спеціальний значок:

поиск по фото

Після цього вам буде запропоновано ввести посилання на картинку або завантажити її з комп’ютера:

Для прикладу ми завантажили фотографію і Google представив нам всі сторінки, на яких вона є:

Пошук по фотографії зробити не складно, але алгоритм не шукає конкретної людини на фотографії, а лише визначає копії картинки.

Якщо вам потрібно постійно шукати копії зображень, встановіть розширення Search by Image. При його використанні ви зможете натиснути на будь-яку картинку в інтернеті і швидко переходити до пошуку однакових фотографій.

Як зробити пошук по фотографії в Яндекс?

Дії практично не відрізняються, відкриваєте картинки в Яндексі і натискаєте на спеціальний значок:

Потім вам пропонують перетягнути зображення, завантажити його з комп’ютера або вказати URL:

Незалежно від використовуваного способу, після пошуку Яндекс покаже вам всі копії на різних сайтах:

Зверніть увагу, що результати відрізняються від тих, які ми отримали від Google, тому обов’язково шукайте в обох системах, щоб знайти саме те, що вам потрібно.

Тепер ви знаєте, як знайти людину по фотографії і можете використовувати пошук людей з фотографій, наприклад, щоб знаходити фейки або відшукати свої знімки на інших ресурсах. Хто знає, може бути, що в недалекому майбутньому пошуковики навчаться сканувати обличчя і людини буде знайти ще простіше.