Потрібна креативність дизайну сайту?

Оформлення сайту грає не менш важливу роль у його розвитку, ніж контент, зручність інтерфейсу, грамотна перелінковка і багато іншого.

При створенні дизайну для сайту, більшість розробників намагаються придумати щось свіже і впровадити це на новому ресурсі, щоб виділитися серед конкурентів.

Потрібна креативність дизайну сайту? Дане питання є спірним, адже більшість досвідчених вебмайстрів стверджують, що нестандартний інтерфейс сайту може стати однією з причин поганих поведінкових факторів. Справа в тому, що відвідувачам може бути складно розібратися, куди потрібно натискати, щоб перейти в певні розділи.

Незвичайний дизайн – це добре?

Відразу хотілося б сказати, що стосовно розважальних порталів, дане правило не настільки важливо. Розробляючи креативний ресурс, який буде викликати позитивні емоції у відвідувачів, можна дати волю своїй фантазії і експериментувати зі сміливими рішеннями.

Цікаві варіанти оформлення обов’язково привернуть увагу, а до цього вам і треба прагнути. В особливості, оригінальність дизайну ідеально підходить для неповнолітніх користувачів.

А ось з якими ресурсами краще не проводити експерименти, так це з різними сервісами, державними проектами та іншими ресурсами, що мають відношення до серйозної сфері діяльності.

На таких ресурсах потрібно дотримуватися жорстких рамок, адже інтуїтивно зрозумілий інтерфейс в цьому випадку допоможе відвідувачам швидко знаходити те, що їм потрібно.

Наприклад, при розробці сайту про нерухомість, краще не додавати яскравих фарб і численних «прикрас». Буде набагато краще, якщо дизайн буде виконаний в стилі «мінімалізм».
Сучасні технології дозволяють втілювати навіть самі незвичайні дизайнерські рішення, без особливого навантаження на швидкість завантаження сайту.

Перед тим як обмірковувати питання над оригінальністю дизайну, обов’язково зверніть увагу на сферу діяльності вашого ресурсу, а також переконайтеся, відвідувачі оцінять ваші зусилля і вважатимуть це несерйозним.

Наостанок зазначимо, що навіть якщо ви створюєте серйозний ресурс, якась «фішка» в його оформленні не буде зайвою, тому придумуйте що-небудь і будьте оригінальні.