Потрібно подобатися людям, а не пошуковикам

Зміст

  • Що важливіше для розкрутки сайту?
    • В першу чергу треба думати про людей

Вебмастера і блогери досить часто встановлюють собі не правильні цілі.

Створюються сайти з різних причин, комусь хочеться стати популярним, хто намагається заробити грошей, а деякі намагаються привернути увагу людей зі схожими інтересами. Але незалежно від цілей, всі хочуть вийти на високі позиції в пошукових системах.

Яким чином можна вийти в лідери по позиціях? Відповідь очевидна – необхідно зробити майданчик, яка сподобається пошуковим системам, але наскільки правильна ця мета? Ви здивуєтеся, але домогтися розташування пошуковиків, є не самим головним фактором успіху в просуванні сайту.

Що важливіше для розкрутки сайту?

Потрібно подобатися людям, а не пошуковикам! Якщо ваш проект буде подобатися не «роботам» пошукових систем, а реальним користувачам інтернету, це буде набагато ефективніше.

При розробці та наповненні ресурсу часто забувається про те, як сприйме матеріал читач, а головний акцент робиться на отримання трасту від пошуковиків.

Сотні тисяч рекламодавців користуються різними сервісами для залучення відвідувачів на свої проекти, але і це не завжди допомагає вплинути на їх розвиток. Чому? Тому що відвідувачі, які не знаходять нічого, що їм може бути потрібно або цікаво, ніколи не повернуться на сайт.

В першу чергу треба думати про людей

Нехай ви складете якісний матеріал, оптимізуєте його у відповідності з усіма вимогами, і пошукова система висуне сторінку в лідери, чого ви цим доб’єтеся? Так, переходів буде багато, ось тільки це буде разова і безперспективна радість, яка не принесе вам ніякої користі.

Якщо дивитися з іншого боку, то якісний контент для людей, володіє, куди великою кількістю плюсів. Можливо, вам і не вдасться вийти на лідируючі позиції, зате цікавий матеріал буде привертати увагу користувачів, які й забезпечать вам гарну рекламу.

Вони обов’язково поділяться корисною інформацією з вашого сайту, а як відомо, люди довіряють думку своїх знайомих набагато більше, ніж тизери або банерів.

В ідеалі, потрібно враховувати обидва фактори і намагатися робити все так, щоб це одночасно подобалося відвідувачам та пошуковим системам. Природно, це вимагає серйозного підходу, великих трудових внесків і певних знань, але якщо б все було дуже просто, ніхто б взагалі не розповідав про оптимізацію і просування сайтів.