Правила великого заробітку на YouTube

Число відеоблогеров за останній рік суттєво зросла, от тільки не кожному з них вдається вийти на стабільний і великий заробіток.


Канали монетизують різними способами, але найчастіше вони зливаються із загальною масою, а хороші гроші приходять тільки тим, хто вміє працювати з відеохостингом.

Ми склали 10 правил великого заробітку на YouTube, які точно придадуться видеоблогерам.

Можливо, і досвідчені Ютуберы зможуть черпнуть корисної інформації, адже допрацьовувати канал набагато простіше, ніж починати все з нуля. Якщо ви хочете, щоб відеохостинг приносив пристойні гроші, доведеться враховувати всі дрібниці.

Як багато заробляти на Ютубі?

Через інтернет не складно знайти інформацію про те, скільки приблизно отримують Топові видеоблогеры. Багато хто відкрито публікують свою статистику, але в ній відображається прибуток тільки по партнерській програмі:

Природно для пристойного доходу вам знадобиться власний канал. Ні один додатковий метод не приносить хорошого прибутку, а перед тим як запускати канал, варто задуматися про його тематиці.

Це вже один з пунктів, про які ми хочемо розповісти, тому давайте відразу перейдемо до списку:

 • Тематика каналу – грає найважливішу роль, так як від неї залежить ціна кліка по рекламі. Наприклад, у фінансовій ніші розцінки куди вище, ніж у розважальній сфері. До того ж, потрібно придумувати свіжі ідеї, щоб зацікавити велику аудиторію. Нічого не приходить в голову? Подивіться 4 ідеї для каналу YouTube.
 • Кількість передплатників – на нього роблять упор новачки, але в майбутньому показник не самий важливий. Головне, щоб переглядів було якомога більше, а обсяг передплатників може стати в нагоді хіба що для залучення уваги прямих рекламодавців.
 • Оптимізація відео – більше переглядів отримують ролики, які займають перші місця в пошуку. Крім внутрішнього пошуку, потрібно враховувати і користь пошукових систем. Є 9 правил оптимізації відео для YouTube, які допомагають професіоналам просувати їх контент.
 • Прямі рекламодавці – з них можна отримувати набагато більше грошей, ніж з партнерської програми. Видеоблогеру потрібно бути не тільки творчою особистістю, але і грамотним підприємцям. Доведеться постійно шукати рекламодавців і пропонувати їм вигідні умови.
 • Поведінкові фактори – є найважливішим фактором. Яка різниця, скільки у вас передплатників, якщо відео не збирають перегляди або вони тривають по 10 секунд. Потрібно якось заманювати глядачів або використовувати накрутку, це також впливає на позиції роликів в пошуку.
 • Цікаві ролики – одноманітні ролики порядком набридли, а багато видеоблогеры навіть не намагаються придумати щось свіже. Подивіться, які знімати відео для YouTube, вибирайте різні формати, пробуйте їх поєднувати і обов’язково зробіть контент.
 • Вручення реклами, якщо реклама не буде ефективною, ніхто не буде її замовляти. Іноді достатньо знайти лише одного рекламодавця, який стане стабільно платити. Щоб його знайти, придумуйте цікаві способи розповісти своїм глядачам про товар або послугу.
 • Популярність автора – допомагає залучати передплатників і збирати максимум переглядів. Видеоблогеры нерідко запрошують відомих людей, знають, наскільки це вигідно. Але краще самому стати зіркою YouTube і за певну плату, потім погоджуватися на спільні шоу з іншими людьми.
 • Експерименти з рекламою – коли канал монетизують через партнерські програми, є сенс пробувати представляти товари в різних форматах. Спробуйте поділитися інформацією у роликах, додати банери, впровадити їх у тему ролика і так далі. Не забувайте ще пробувати різні типи товарів.
 • Оформлення каналу – красива головна сторінка, зображення до кожного ролика, аватарка і маса інших дрібниць у комплексі стають важливим фактором. В одній з наших статей розповідалося, як зробити заставку для відео YouTube. Обов’язково скористайтеся цим.
 • Стати популярним видеоблогером реально непросто, але до цього потрібно прагнути, адже гроші там крутяться не маленькі.

  Плюс до цього, розвиток у даному напрямку володіє серйозними перспективами. Багато ютуберы з часом досягали величезної популярності і переходили на телебачення.

  Шлях до успіху з каналом на YouTube тернистий, шукайте в собі сили на подолання всіх бар’єрів. Якщо добре попрацювати і розкрутити майданчик, вона 100% принесе прибуток.