Продаж статей на Wmmail

Зміст

  • Заробіток для копірайтерів на Wmmail
    • Як виставити статтю на продаж?

Користувачі інтернету часто задаються питанням, який спосіб заробітку може зі старту забезпечити пристойний дохід.


Якщо ви не хочете вчитися створювати сайти і потім чекати, поки вони стануть популярними, то можете зайнятися продажем статей. Копірайтинг – це гідний варіант для віддаленого заробітку, яким вже багато користуються.

Де краще продавати свої статті? Питання, яке задає собі кожен новачок. Якщо ви з їх числа, то ми радимо вам зареєструватися на Wmmail. Крім того, що на цьому сайті можна заробляти гроші на завданнях та перегляді сайтів, з недавнього часу тут був доданий магазин статей.

Заробіток для копірайтерів на Wmmail

Продаж статей на Wmmail більш ніж вигідна. Зараз середня вартість 1000 символів перевищує 2$, навіть на біржах контенту середні ціни набагато нижче. Але не поспішайте з висновками, щоб отримувати хороші гроші, потрібно писати якісні статті.

Почати потрібно з того, що у ваших матеріалах не повинно бути ніяких помилок. Текст повинен бути якісним, ручна модерація не пропускає ні одну статтю з грубими помилками. Також, вам обов’язково буде потрібно встановити дві програми, щоб перевіряти складені тексти – це Advego Plagiatus і Textus Pro.

Програма Plagiatus буде потрібний для перевірки унікальності тексту. Після її установки відразу зайдіть в налаштування та встановіть шингл слів = 3. Скопійовані статті, природно не приймаються, а після перевірки цією програмою, показник унікальності повинен бути не нижче 80%.

Програма Textus Pro необхідна для визначення показника нудоти тексту. За умовами магазину статей, цей показник не повинен перевищувати 8. Виконувати перевірку легко, просто запускаємо програму і вставляємо текст, після чого миттєво представляється показник нудоти:

Виконавши перевірку створеної статті обома програмами, обов’язково прочитайте вголос, щоб знайти всі недоліки і виправити їх до того, як модератор відправить ваш текст на доопрацювання.

Як виставити статтю на продаж?

Для цього вам потрібно зайти в розділ зі своїми статтями і натиснути на плюс в верхній частині сайту:

продать статью

Потім відкриється форма, де ви зможете вказати всю інформацію з вашого матеріалу, а також додати текст:

Тут все просто, вказуємо назву, вибираємо категорію і тип тексту (вибирайте рерайтінг, якщо переписували статтю з інтернету), а також додаємо текст статті (повністю). Після цього вам залишиться ввести ще деяку інформацію:

Ключові слова – це слова, які найчастіше зустрічаються у вашому тексті і під які оптимізована стаття. Обов’язково заповніть короткий опис, адже покупець не буде бачити повного тексту й опис допоможе йому прийняти рішення про придбання.

Що стосується ціни, то тут все залежить від вашого досвіду. Якщо ви новачок, то краще не брати більше 50 центів за 1000 символів.

Встановлюємо галочку в останньому пункті і зберігаємо додану статтю.

Виконавши ці дії, заходьте в розділ зі своїми статтями і відправляйте матеріал на продаж:

Після перевірки модераторами, ваш текст буде доданий в магазин і вам потрібно буде дочекатися, поки його хто-небудь купить.

Щоб ви не сумнівалися, що на Wmmail цілком реально заробляти, продаючи статті, ось частина статистики:

Ви теж можете продавати статті на Wmmail і заробляти на цьому гроші. Зовсім не обов’язково додавати матеріали про заробіток, в магазин часто «заглядають» покупці, яким потрібні статті для кулінарних, жіночих, автомобільних та інших тематичних сайтів.