Продаж тимчасових посилань на автоматі з Cmse

Зміст

  • Сервіс Cmse для заробітку на Sape
    • Мінуси роботи з Cmse

Продаж тимчасових посилань з сайту, здається сумнівною ідеєю для монетизації ресурсу, адже крім того, що це точно не оцінять пошукові системи, доведеться вивчати всі тонкощі роботи з Sape.


Якщо ви все ж зважитеся монетизувати майданчик тимчасовими посиланнями і у вас є відповідні майданчики, обов’язково використовуйте Cmse.

Дана система призначена для полегшення роботи вебмайстрів, а також збільшення доходу з майданчика.

Продаж тимчасових посилань на автоматі з Cmse – це відмінний спосіб заощадити купу часу. Фахівці цієї системи забезпечать вас всіма необхідними інструментами для швидкої та вигідної продажу посилань Sape.

Сервіс Cmse для заробітку на Sape

Ця система є посередником між біржею посилань і вебмайстром. За свою роботу вони не беруть комісію, а лише залишають собі бонуси за оптовий продаж. Самостійно ви б все одно не вийшли на отримання цього бонусу, а за рахунок об’єднання безлічі майданчиків Cmse вдається отримувати привілеї від Sape.

Отже, система безкоштовна, але навіщо їй користуватися, адже можна безпосередньо працювати з Sape? Є кілька факторів, по яким краще користуватися посередником:

  • команда професіоналів спробує знизити ризики на отримання санкції від пошукових систем;
  • з вашого сайту буде продаватися ще більше орендних посилань;
  • здійснюється контроль над майданчиком;
  • ви отримаєте більш зручний інтерфейс;
  • фахівці проаналізують ваш сайт безкоштовно і скажуть, що на ньому краще змінити.

Напевно ви подумали, що для використання сервісу Cmse потрібно надавати високоякісний ресурс, але це не так.

Якщо ви ніколи не продавали посилання з сайту, то без обмежень по доменній зоні і ТІЦ, ви можете додати майданчик в систему. Найголовніше, щоб в Яндексі було проіндексовано не менше 50 сторінок.

Для тих, хто користувався біржею Sape, теж немає обмежень, але кількість проіндексованих сторінок збільшується до 400. Сайти з безкоштовними доменами теж приймаються, але потрібно, щоб як мінімум 500 сторінок знаходилося в індексі. А взагалі, цю систему приймають будь-які площадки, на яких є понад 2000 сторінок в індексі Яндекса.

Мінуси роботи з Cmse

Єдиний значний мінус – це необхідність відмовитися від інших способів монетизації сайту. Для деяких власників сайтів це байдуже, адже багато майданчики взагалі не монетизуються.

У вас є сайт, який підходить для здачі посилань в оренду? Тоді спробуйте скористатися Cmse, професіонали допоможуть вам у всьому розібратися і дадуть відповідь на будь-які питання. Навіть якщо вам щось не сподобається, ви завжди можете видалити свою майданчик і додати її в Sape для прямих продажів.