Програма для Wmmail

Проект Wmmail не просто так завоював величезну популярність у сфері клікових спонсорів.


За довгі роки розвитку, для цієї системи було створено багато різних модифікацій, що дозволило серйозно поліпшити сервіс. Одним з найбільш корисних інструментів стала програма WMmail Agent, яка полегшує серфінг сайтів.

Програма для Wmmail дозволяє не тільки полегшити використання сервісу, але і здатна збільшити доходи. Яким чином? В ній набагато частіше з’являються сайти для серфінгу, а це найпростіший спосіб заробітку, яким користуються практично всі користувачі клікових спонсорів.

Автосерфінг через WMmail Agent

Після завантаження та установки даної утиліти, вам потрібно буде ввести свій логін і пароль. Не переживайте, якщо ви завантажили софт з офіційного сайту, то ніхто не зможе отримати ці дані. Коли програма буде запущена, ви побачите наступний інтерфейс:

Як бачите, тут представлено багато різної інформації, в тому числі баланс, рейтинг, кількість рефералів, дані про продаж і купівлю кредитів, а також лічильники за доступними сайтів в серфінгу.

Навпаки лічильників доступних сайтів є посилання для початку перегляду. На відміну від стандартного серфінгу Wmmail, тут з’являються сайти не раз в годину, а постійно і їх кількість в рази більше.

Чому? Тому що переходи на сайт з програми не визначаються пошуковими системами, а багато рекламодавці не хочуть отримувати трафік з клікових спонсорів.

Оновлюючи дані в програмі якомога частіше, ви стабільно будете отримувати запрошення для перегляду листів. Крім цього, ви можете налаштувати автоматичне оновлення даних, і вам будуть приходити звукові оповіщення при нових сайтах:

Користуватися WMmail Agent легко, а якщо ви постійно працюєте з системою Вммэйл, то вам просто необхідно познайомитися з цією програмою. З її допомогою ви завжди будете в курсі, якщо вам прийде нове повідомлення по внутрішній пошті:

Спробуйте скористатися софтом для Wmmail, спеціальний агент не витрачає серйозних ресурсів і обов’язково стане вам у нагоді.