Програма Viking Troll

Величезна кількість користувачів соціальних мереж, відкривають співтовариства і з їх допомогою розкручують власні сайти або заробляють гроші.


Головний показник популярності будь-якого пабліка – це кількість передплатників, тому дуже часто виконуються накрутки. Варто відзначити, що накрутки допомагають в самому початку, але цільового трафіку вони не призводять.

Щоб ваша група розвивалася природно, в ній необхідно підтримувати активність, а також проводити ефективну рекламу. Відмінний варіант подання активності в паблике – це наявність великої кількості коментарів, які можна отримати абсолютно безкоштовно.

Є спеціальна програма, через яку можна писати коменти від чужого імені.

Коментарі Вконтакте від чужого імені

Популярна студія Viking вже кілька років займається розробкою різного софту, який допомагає керувати громадами Вконтакте і використовувати всілякі накрутки. Для коментарів створена окрема програма Viking Troll, яка надає можливості обміну в написанні коментарів.

Як це працює?

Після завантаження програми, вам потрібно додати в неї свій профіль (профілі), які будуть використовуватися іншими людьми для написання коментарів. За це вам дадуть список різних акаунтів, з яких ви зможете писати коменти:

У правій частині програми представляється список доступних профілів, а в лівій частині ви зможете переходити по різним матеріалам та залишати будь-які записи. База акаунтів обмежена, а якщо один із профілів перестане працювати, його можна буде швидко замінити, натиснувши на відповідну кнопку:

Завантажити дану програму можна за посиланням. На цій сторінці вам буде запропоновано придбати програму або користуватися безкоштовною версією. Якщо вам не потрібно багато коментарів, то урізаною версією буде достатньо.

Якщо необхідно постійно і багато коментувати, то краще витратити гроші. Платна версія дозволить вам позбавитися від обмеження по часу коментарів, вам не доведеться чекати, поки з вашого аккаунта створять багато записів, за які ви отримуєте можливість коментування, а також ви зможете взагалі закрити доступ до написання коментів від вашого профілю.

Володіючи можливістю залишати коментарі, ви зможете легко та швидко підняти активність у своїй групі, адже більшість користувачів не вирішуються написати щось першими, а також дуже часто люди залишають записи у відповідь на чийсь коментар. Крім всього цього, за рахунок колективної думки можна формувати у користувачів різні переконання.