Просування сайту через мобільні додатки

Зміст

  • Оригінальний спосіб розкрутки сайту
    • Як краще додавати рекламу?

Розкручування сайту можна запустити різними способами, але при цьому потрібно враховувати актуальність деяких ніш.

На даний момент активно розвивається сфера мобільних додатків, а за даними фахівців, користувачі мобільних пристроїв набагато частіше користуються програмами ніж виходять в інтернет.

Який висновок можна зробити? Мобільні додатки оптимально підходять для розвитку свого ресурсу. За рахунок якісного програми і грамотного впровадження реклами, можна отримувати масу трафіку. Єдиний мінус – мобільні додатки не так просто розробляти, так і добиватися великої кількості їх скачувань.

Оригінальний спосіб розкрутки сайту

Просування сайту через мобільні додатки, не є поширеним варіантом, тому їм користуються лише деякі. На самому ринку додатків ведеться жорстка конкуренція, тому поширювати програму буде нелегко.

Як краще додавати рекламу?

В додаток можна встановити різні банери і посилання, але найефективніший варіант – це відкриття сайту при закритті програми. Багато фахівці впевнені, що коли користувач закриває програму, у нього з’являється вільний час, який він може провести на вашому сайті, якщо ви грамотно це запропонуйте.

Примусово направляти користувача на сайті не треба, краще придумати кілька оригінальних заголовків, які будуть по черзі з’являтися при закритті програми, і пропонувати користувачеві, відвідати ресурс.

Якщо у вас є мобільний пристрій, то ви напевно помічали, як вам пропонують переходити на різні сайти. Все це робиться для залучення трафіку, причому деякі розробники навіть заробляють на цьому гроші.

Так, спосіб такого просування досить складний і доступний далеко не всім, проте ефективність його використання може бути високою. Спробуйте розробити (чи замовити розробку) простого додатка, яке буде встановлена ваша реклама, можливо, це буде приносити вам основну частину трафіку.