Прибуткова гра Пірати 21 століття

Зміст

  • Економічна гра Пірати 21 століття
    • Як збирати прибуток?
    • Як розвиватися без вкладень?

Всі користувачі люблять грати в ігри, а таке захоплення можна перетворити на прибуткову справу, якщо зареєструватися у спеціальних іграх.


Зараз в інтернеті є багато різних ігор з виведенням грошей, а про одну з найкращих, ми розповімо вам в цій статті.

Прибуткова гра Пірати 21 століття з’явилася зовсім недавно, але в ній вже зареєструвалося понад 1000 користувачів. Це не дивно, проект цікавий і може пасивно приносити непоганий прибуток. При цьому ніяких підводних каменів типу обов’язково залучення рефералів тут немає.

Гра закрита

Економічна гра Пірати 21 століття

Суть цієї гри полягає в купівлі кораблів, які збирають прибуток, а ви її обналічиваєте на свої віртуальні гаманці Webmoney або Payeer (від 50 копійок). Щоб почати, вам потрібно пройти звичайну реєстрацію, а за це вам дадуть безкоштовний крейсер. Отже, гроші вкладати не обов’язково.

Звичайно, безкоштовний корабель не приносить значного доходу, а коштує він всього 1 рубль, тому краще відразу купити кілька судів:

игра Пираты

Вибір не великий, тому ви легко визначитеся з покупками. Як бачите, кожен з них приносить різну прибуток, у залежності від вартості. Золота Сотня – це один рубль, купити ігрову валюту можна в розділі «Поповнити баланс», через Webmoney або Payeer, а при внесенні депозиту, вас чекають бонуси:

Поповнювати рахунок через Webmoney можна мінімум на 50 рублів, а з Payeer можна вносити кошти через різні платіжні системи.

Як збирати прибуток?

Щоб отримувати гроші, які принесли кораблі, вам необхідно періодично заходити у свій профіль і відвідувати розділ «забрати прибуток»:

Просто тиснете «Зібрати всі» і отримуєте все золото на свій рахунок. Щоб обміняти його на гроші, вирушайте в розділ «Продати золото»:

Також натискаєте всього одну кнопку, і ваш баланс в грі поповнюється. Залишається замовити виплату на Webmoney або Payeer і дочекатися поки прийдуть гроші. Ніяких обмежень за часом немає, збирати золото з кораблів і продавати його можна коли завгодно, хоч раз в місяць.

Як розвиватися без вкладень?

Можна грати в Піратів 21 століття і без вкладень. Для цього, на протязі декількох днів заходьте в систему, і збирайте щоденний бонус

Як бачите, отриманого бонусу вистачає на покупку ще одного корабля, але можна не витрачати на це гроші, а спробувати ще збільшити свій капітал. Кожен день можна заходити в розділ з ризиковим бонусом:

При його одержанні, ви або отримуєте, або програєте до 500 золота. Цікавий варіант, але можна швидко втратити велику суму, тому використовуйте додаткові ігри:

1. КНБ.
Стандартна гра в камінь-ножиці-папір, де ви зможете вибрати будь-який предмет і зробити ставку. Також можна підключатися до вже створених ігор інших користувачів.

2. Лотерея.
По 100 срібла ви можете купувати квитки в лотереї, і якщо вам пощастить, то ви отримаєте до 500 срібла. У розіграші бере участь 10 користувачів, кожен вкладає по 100 срібла, а система визначає випадкового переможця.

3. Аукціон.
Найпростіший спосіб отримати гроші, якщо ви володієте значним стартовим капіталом. Суть проста, усі бажаючі користувачі можуть робити свої ставки на отримання загальної суми, а чия виявиться останньою, той і забирає всі гроші.

4. Російська рулетка.
Азартна гра, в якій вам пропонується вибрати один з 5 патронів, щоб зарядити його револьвер. Один холостий патрон, інші бойові, тому шанси на виграш не великі, зате сума ставки відразу подвоюється.

Грати в Піратів 21 століття цікаво і захоплююче.

Якщо підійти до гри з розумом і вкласти гроші, можна отримувати 55% щомісячного прибутку, без всяких ризиків (на покупку кораблів).

Зареєструйтеся зараз, і нехай хоча б безкоштовний корабель приносить вам прибуток, наступного разу, коли ви ввійдете в гру, у вас вже буде безліч срібла для виводу.