Прибуткова конвертація трафіку Вконтакте

Зміст

 • Як заробляти на трафіку Вконтакте?
  • Де шукати партнерські програми?
   • Де запускати рекламу?
    • Ефективна реклама

Соціальні мережі вже давно використовуються для заробітку в інтернеті, причому користувачі не тільки створюють спільноти для розміщення реклами, але і використовують конвертацію трафіку.


На таких проектах є різна аудиторія і з неї можна виділяти користувачів з певними інтересами, для заробітку.

Прибуткова конвертація трафіку з Вконтакте, про яку ми розповімо в цій статті, доступна кожному користувачеві. Суть полягає в запуску реклами через тематичні співтовариства з метою залучення користувачів в різні партнерські програми. Така схема заробітку вже активно використовується, і вона може бути високоприбутковою.

Як заробляти на трафіку Вконтакте?

Для початку потрібно визначитися з загальними інтересами відвідувачів соціальних мереж. Навіщо вони відвідують ці проекти? В основному для пошуку розваг та цікавого проведення часу, виходячи з цього, оптимальний варіант для пропозицій їм буде перехід на розважальні портали.

Є багато партнерських програм для цього і ось кілька напрямків, які підходять для такого заробітку:

 • віртуальні казино;
 • онлайн ігри;
 • різні розважальні ресурси;
 • сайти знайомств;
 • інтернет-магазини;
 • окремі оригінальні та актуальні товари.

Продаж трендів через паблики Вконтакте вже представлялася на нашому сайті, як один з варіантів заробітку, можете почитати про це детальніше. Суть практично така ж, збираєте трафік і конвертуєте його через всілякі офферы.

Де шукати партнерські програми?

Скористайтеся пошуком по нашому сайту і наберіть «Партнерська програма», після чого ви побачите багато інформації про різноманітні сервіси, якими можна буде скористатися.

Також рекомендуємо використовувати партнерські мережі, такі як ActionPay, Admitad і Cityads. У кожній з цих систем ви знайдете цікаві пропозиції з готовими цільовими сторінками і зможете використовувати їх для направлення трафіку.

Де запускати рекламу?

Коли ви визначитеся з оффером, наприклад, вирішите організувати заробіток на партнерці Рунеток, приступайте до пошуку тематичних співтовариств. Для цього просто використовуєте пошук Вконтакте, вказуєте ключові слова і отримуєте список відповідних груп:

группы вконтакте

Після цього залишається перейти в різні групи і зв’язатися з їх адміністраторами, для отримання розцінок на розміщення реклами. Щоб вибрати гарні пропозиції, просто попросіть ціни і вибирайте найбільш вигідні варіанти.

Але перед тим як запустити рекламу, обов’язково перевірте статистику, переконайтеся, що в спільноті потрібна вам аудиторія і до неї не застосовувалися накрутки (різкі стрибки у статистиці).

Ефективна реклама

У вас може нічого не вийти тільки тому, що ви не попрацюєте над рекламою. Мало додати звичайну фотографію або просто вставити текст, ваш рекламний пост повинен бути цікавим і привертає увагу.

Ось чудовий приклад:

Даний пост супроводжується партнерськими посиланнями, а кожна продаж товару принесе рекламодавцеві дохід, незважаючи на те, що самостійно він нічого не продає, а лише спрямовує клієнтів в один з віртуальних магазинів.

Ви теж можете зайнятися такою діяльністю, але як ви вже повинні були здогадатися, для початку потрібно вкладати гроші. Пошукайте вигідні умови для партнерів, можливо, вам навіть нададуть ефективні рекламні матеріали (тексти, картинки і відео), з допомогою яких буде простіше залучати покупців з Вконтакте.