Прибуткові монстри в грі Univer Monstr

Зміст

 • Лови переляки і заробити реальні гроші
 • Важливі особливості гри
 • Виведення грошей з Univer Monstr
  • Партнерська програма Univer Monstr

Цікаві онлайн ігри теж можуть приносити гроші, і я це неодноразово доводив. В моїх звітах про зароблених в інтернеті гроші постійно з’являються скріни виплат з економічних ігор. Вибираю я тільки чесні проекти, які вже провели багато виплат і довели свою чесність.

Прибуткові монстри в грі Univer Monstr допомагають добувати переляки і продавати їх за срібло, яке потім виводиться. Сюжет узятий з мультика “Корпорація монстрів”, кожен гравець відкриває власну корпорацію. Що в ній більше персонажів і чим вони страшніше, тим більше надходить прибутку.

Лови переляки і заробити реальні гроші

Щоб почати гру, вкладати гроші не обов’язково. Є кілька видів бонусів, плюс вітальний подарунок. На вибір пропонують 9 видів монстрів, у них різна вартість та термін окупності. Починаються ціни з 2.5 рублів, а найдорожчий монстр коштує 3200 рублів (приносить в добу по 125 рублів):

На головній сторінці представлена таблиця персонажів і по кожному з них проведені розрахунки. Монстри працюють у корпорації без участі гравця, тобто переляки збираються автоматично. Отримані переляки нікуди не пропадуть, навіть якщо ви будете продавати їх раз на місяць. Робити це не складно:

Немає різниці, який саме монстр приніс переляки, всі вони однакові. Збір відбувається в кімнаті страху, а продаж у розділі «Виручка». Там також потрібно натиснути всього одну кнопку, щоб отримати ігрове срібло. Від отриманого прибутку, тільки 20% йде на баланс для покупок, інше можна виводити:

Як бачите, з кожної сотні испугов надходить 1 срібло. Грати легко, а цікавий сюжет і якісне оформлення швидко затягують в ігровий процес. Частина грошей відправляється на баланс для покупок, допомагає розвиватися.

Важливі особливості гри

Користувачі активно реєструються на сайті і заробляють гроші по ряду причин. Це не тільки цікавий проект, у ньому ще багато додаткових функцій і переваг.

Про них варто розповісти трохи більше:

 • при першому поповненні балансу встановлений бонус 30%. Способів внести гроші на рахунок багато, це можуть бути будь-які електронні гроші, кошти з банківської картки, хоч з мобільного балансу;
 • щодня збирається бонус до 100 срібла за перегляд реклами. Враховуючи те, що найдешевший монстр коштує всього 250 срібла, це досить солідний бонус;
 • за виконання завдань роздають безкоштовних монстрів. Поки доступно тільки 2 види завдань, це реєстрація на Surfearner і запис відео відкликання про гру (потрібно роЗміст ити його на YouTube);
 • з рахунку для виведення гроші легко реінвестуються. Для цього потрібно зайти в обмінник, там також встановлено бонус 10%;
 • приймайте участь у лотереї і вигравайте до 800 срібла. Квитки коштують 100 срібла, виграє тільки 1 користувач (з 10);
 • колесо фортуни приносить безкоштовних монстрів, але щоб отримати на нього квитки, потрібно поповнювати баланс (перший квиток дають за реєстрацію);
 • гра стабільна, знайти відгуки про Univer Monstr в інтернеті не становить праці, всі вони позитивні.

Про все і відразу розповісти складно, та й не передати в тексті ті відчуття, коли замовляєш виплати з гри. Спробуйте самі заробити грошей в Університеті Монстрів, нічого складного в цьому немає, а за рахунок бонусів легко стартувати взагалі без вкладень.

Виведення грошей з Univer Monstr

Все, що допомагають заробити монстри, можна виводити через платіжну систему Payeer. Ви ще в ній не зареєстровані? Відкрийте гаманець прямо зараз, адже з нього простіше всього виводити кошти на картки або інші ЕПС. Замовляти виплати з гри про монстрів легко, вказуєш гаманець і кількість срібла:

Обробляються виплати миттєво (вони автоматичні). Мінімальна сума всього 100 срібла (1 рубль). Важливо вказувати постійний номер рахунку, так як після першої виплати змінити його вже не вийде.

Партнерська програма Univer Monstr

Користуватися партнеркою однозначно варто, так як вона тут вигідна. Від поповнень рефералами нараховується 30% (1 рівень). З другого і третього рівня приходить ще 20% і 10%. Важливо шукати не просто тих, хто вирішить зареєструватися, а інвесторів, готових зробити внесок у своє майбутнє.

Зібрати велику команду активних гравців вам допоможуть способи набору рефералів.

Крім заохочень у вигляді відсотків від депозитів, кожен рефовод ще бере участь у конкурсі. Проводяться щомісяця, а сума постійно збільшується. Зараз призовий фонд 2400 рублів (попередній був 2250 р.), розподіляються гроші по 3м місць:

Поки що мало хто знає про існування цієї цікавої гри, тому у вас є всі шанси зайняти перше місце. Кожен місяць показники обнуляються, тому не варто боятися тих, хто зараз є лідером.

Судячи з того, наскільки активно розвивається Univer Monstr у цього проекту велике майбутнє. Маркетингова структура продумана, резерви постійно поповнюються, зараз найкращий момент для входу в гру. Почніть хоча б з бонусів, принаймні, нічим не ризикуєте.