Прибутковий серфінг сайтів з Webisida

Зміст

  • Легкий заробіток на Webisida
    • Найкращий серфінг на автоматі з Webisida

Деяким новачкам не хочеться виконувати складну роботу і довго чомусь вчитися. Вони хочуть поставити доходи на автомат і збирати навіть невеликі гроші, лише б не докладати до цього зусиль.


Одним з напрямків для такого виду заробітку є серфінг і автосерфінг, який доступний відразу в декількох системах.

Прибутковий серфінг сайтів з Webisida майже нічим не відрізняється від роботи з популярною системою JetSwap. Тут також можна скачати програму або скористатися переглядом сайтів онлайн, отримуючи за це невеликі винагороди.

За переходи на сайти нараховуються кредити, вони потім обмінюються на гроші або витрачаються на накрутку.

Легкий заробіток на Webisida

Рекламодавцям на цьому сайті пропонуються послуги по накрутці з безліччю плюсів. Можна підмінити HTTP_REFEER, тобто накрутка не палітся, замовити перегляд сайту на 10 хвилин, дії відвідувачів імітуються під реальні, а також пропонуються налаштування гео таргетингу по країнам і регіонам.

Не дивно, що тут завжди є доступні сайти для серфінгу.

Коли ви зареєструєтесь на сайті, можете відразу попрямувати в розділ «Перегляд посилань» і як на будь-яких клікових спонсорів, відвідувати пропоновані ресурси (тут все схоже на серфінг Seosprint, для відкриття сайту теж потрібно тиснути на гурток):

Що ще робить систему Webisida схожою на безліч букс, так це наявність найпростіших завдань. У розділі «Виконання завдань» ви знайдете величезну кількість доручень:

Вся робота проста, але краще всього використовувати проект саме для серфінгу. Працює система з 2011 року, за цей час вона виплатила понад 72 тисяч доларів і залучила кілька тисяч учасників. Проект стабільний, гроші з нього приходять без проблем:

Багато хто цікавиться, наскільки прибутковий це проект. На сайті Webisida не заробити великі гроші (втім, як і на будь-якому іншому серфінгу). Проте все змінюється, коли починаєш користуватися партнерською програмою.

Гроші тут розподіляються наступним чином:

Щоб почати запрошувати користувачів, достатньо взяти звичайні партнерські посилання і поширювати їх де тільки це можливо.

Найкращий серфінг на автоматі з Webisida

Якщо ви хочете заробити в автоматичному режимі, то реєструйтеся і заходьте в розділ «Софт/код для серфінгу».

На сторінці вам буде представлена посилання для переходу до серфінгу через сайт, а також код, який потрібно ввести в програмі для активації (посилання для скачування доступні на цій же сторінці):

Перегляд сайтів в режимі онлайн тут нічим не відрізняється від використання популярних букс. Спочатку вам потрібно вибрати, які типи сайтів можна відкривати і який вид серфінгу використовуватися. В автоматичному режимі майданчики відкриваються самі:

Якщо використовувати звичайний серфінг, то перед відкриттям такого сайту буде потрібно вводити капчу. Вона з’являється після того, як закінчується час на таймері:

Нічого складного, а кредити за це нараховуються відразу ж. Середні розцінки на біржі, це 5 центів за 1000 кредитів і краще не продавати їх системі, так як в цьому випадку плата знизиться до 2 центів за 1000 кредитів.

Програму сервісу Webisida можна встановити на кілька віртуальних машин. Робиться це за допомогою простої програми Sandboxie. Як відзначають самі користувачі, в середньому вдається збирати по 1000 кредитів з однієї програми, а встановити їх можна скільки завгодно, за правилами, це дозволено.

Щоб переконатися, що Webisida – це надійний сервіс, ви можете прямо зараз спробувати скористатися автосерфингом і вивести гроші на Webmoney або Яндекс.Гроші, набравши навіть 10 центів.

Щоб отримувати більше грошей за свою активність, заодно встановіть плагін від Teaser, він буде відкривати банери з оплатою за перегляд незалежно від того, на якому сайті ви знаходитесь.