Причини створити блог

Інтернетом кожна людина користується для власних цілей. Онлайн ігри, спілкування, розвага, вигідні покупки і так далі.


Є і більш просунуті користувачі, які запускають свої проекти. Ні, мова не йде про пошукових системах, соціальних мережах або якихось сервісах, без високого рівня знань можна запустити блозі.

В даній статті представлено 6 причин створити блог. Ми публікуємо їх для того, щоб кожен з наших читачів зрозумів, наскільки це хороший варіант для проведення вільного часу, а можливо і чогось більшого.

Навіть одна з причин може змусити вас зробити перший крок і приступити до розробки сайту.

Навіщо створювати блог?

Не думайте, що створити блог так складно, можна використовувати безкоштовні конструктори або CMS. За пару годин цілком реально зробити просту майданчик, набагато більше часу піде на наповнення сайту.

Доведеться написати чимало статей, щоб перетворити свою майданчик, але про це ви не пошкодуєте.

 • Блог – це відмінне хобі. Після створення сайту ви не будете втрачати час даремно, оновлюючи стрічку новин в соціальних мережах або граючи в ігри. У вас з’явиться власний ресурс, який потребує уваги.

  На ньому ви зможете висловлювати свої думки, ділитися чимось цікавим, розгортати цікаві обговорення і так далі. Якщо вдасться зібрати людей зі схожими інтересами на своєму ресурсі, він буде приносити вам задоволення.

 • У вас з’являться нові знайомі. У сфері блогінгу багато користувачів тісно спілкуються, обмінюються досвідом, діляться секретами і так далі. Крім цього, нові (в тому числі корисні) знайомства ви заведете з постійними відвідувачами сайту. У житті часто знадобиться коло спілкування, а через власний блог ви зможете знаходити корисних людей.
 • З’явиться майданчик для реклами. Блог – це звичайний сайт, наповнюється статтями. На нього також заходять люди, що шукають, щось читають. Якщо вам коли-небудь знадобиться реклама, ви без праці додали її на свій ресурс.

  Зараз за рекламу в мережі доводиться платити великі гроші, а ви отримаєте її безкоштовно. Найголовніше заздалегідь визначитися, що рекламувати, адже для цього потрібно вибрати тематику (навіщо рекламувати автомобільні запчастини в блозі про косметику).

 • Ви зможете розвиватися. Постійне написання статей допоможе вам заглиблюватися в обрану нішу. Наприклад, якщо ви почнете вести блог про автомобілі, то при написанні текстів вам однозначно доведеться шукати інформацію в інтернеті.

  Постійні пошуки і вивчення статей допоможе розвиватися, а переказ матеріалів (написання статей) закріпить знання.

 • Додаткові навички. Інтернет бурхливо розвивається, тому, будь-які навички в цій сфері будуть корисними. При супроводі блогу ви багато дізнаєтеся, дізнаєтеся, що таке CPA, PPC, CTR і CPM, почнете розбиратися в конверсії, онлайн реклами, інтернет-маркетинг, просування сайтів і так далі. Навіть якщо ви не зробите свій ресурс мега популярним, такі знання вам в житті точно знадобляться.
 • Заробіток на блозі. Ми не могли пропустити цей пункт, адже більшість блогів створюється саме для отримання прибутку. Після запуску власного сайту, потрібно добре попрацювати і розповісти всім про своєму блозі, щоб збирати велику відвідуваність. Чим більше відвідувачів, тим більше грошей можна отримувати з реклами, проданих посилань, партнерських програм та інших методів монетизації.
 • Якщо вам цікаво, скільки можна заробляти на блозі, дивіться мій звіт про доходи.

  Блоги вже ведуться інженерами, психологами, медичними сестрами, електриками і навіть школярами. Багато зрозуміли, що це відмінний спосіб проведення часу, яке ще й можна перетворити на стабільний заробіток. Дізнайтеся, з чого починається створення блогу і зробіть перший крок вже сьогодні.