Приклад торгівлі на Optionbit

Додатковий заробіток в інтернеті можна організувати декількома способами. Один з найприбутковіших – це робота на біржі Форекс.


Торгувати валютою, щоб заробити зовсім не обов’язково, можна робити ставки на зміни, що відбуваються на ринку, через бінарні опціони і отримувати величезний прибуток.

Якщо ви новачок в цій сфері, то радимо прочитати статтю Бінарні опціони, з чого почати. Там описувалися всі важливі моменти, а також представлялися кращі брокери.

Одним з них є Optionbit – працює з 2010 року і пропонує зручний інтерфейс, а також вигідні умови для торгівлі.

Як торгувати на Optionbit?

Новачкам завжди потрібні докладні інструкції по торгівлі, щоб не виникло проблем з укладенням угод.

Саме тому, було вирішено представити приклад торгівлі на Optionbit. Відразу хотілося б сказати, що у цього брокера є бонус на депозит, про що ми розповідали, перераховуючи види бонусів від брокерів бінарних опціонів.

Щоб відкрити операцію, вам потрібно пройти реєстрацію і поповнити баланс. Після цього вирушайте на сторінку торгівлі. Скачувати нічого не потрібно, можна відразу вкласти гроші в опціон.

Для зручності подання форми відкриття операції, ми поділили її на 3 частини:
1. Перший крок – це вибір активу. Вам потрібно визначитися, на що саме буде ставка (акції, валютні пари, товари, індекси). Список постійно змінюється і в ньому відображається дохідність опціону:

2. Коли визначитеся з активом, переводьте увагу на графік. Над ним знаходиться рядок для вибору часу експірації. Встановлюйте, на який термін ви плануєте відкрити опціон:

3. Заключний крок відкриття операції – це вибір зміни курсу або вартості активу. Для цього представлено 2 кнопки, але третього не дано, графік або підніметься, або просяде:

Натиснувши на одну з кнопок, на їх місці з’являється нова форма, де потрібно вказати суму вашої ставки. Очікуваний прибуток відразу ж розраховується і теж тут виводиться:

Коли натиснете «Торгівля», угода приймається. Тепер у вас є відкритий опціон, а ви отримуєте повідомлення:

Під формою для відкриття операції, представлений список всіх ваших ставок. Після появи оповіщення, угода відразу ж туди переміщується:

Більше ніяких дій не потрібно. Чекайте, коли закінчиться термін опціону, і спостерігайте в статистиці, скільки вам вдалося виграти або програти:

Успішність в опціонах залежить від декількох факторів, наприклад, від грамотності трейдера і якості брокера. Компанія Optionbit без сумніву є одним з найкращих варіантів, а щоб отримати необхідні знання, читайте статті з розділу «Бінарні опціони».

Тепер ви знаєте, як торгувати опціонами на Optionbit і можете спробувати свої сили в цій сфері.

Спостерігаючи приклад, ви обов’язково повинні були помітити, що від ставки при виграші вдавалося отримати від 75% до 80%, це непоганий результат, уявіть, якщо б сума ставки була не 10$, а 100 або 1000, тоді баланс б істотно збільшився.