Радянські ігрові автомати

Всі ті, хто жив в СРСР повинні пам’ятати радянські ігрові автомати, розташовані в парках та інших громадських місцях.

Це було цікаве розвага, який надовго залишається в пам’яті. Зараз всі автомати в Росії заборонені, але «повернутися в минуле» можна, адже є інтернет і віртуальні ігрові автомати.

На зміну звичайним «коробок» з різними механізмами, прийшли досконаліші ігрові сайти.

Через них можна також пограти на невеликі гроші в прості ігри. Звичайно, сприйняття вже не те і сидіти перед комп’ютером не так цікаво, як стоять перед автоматом, але інших варіантів немає.

Ігрові автомати СРСР

Радянські ігрові автомати онлайн не можуть існувати, адже на них необхідно було проводити різні дії руками:

Тим не менш, є звичні всім гри «Морський бій», «Картковий дурень», «Наперстки» і багато іншого в інтернеті.

Проектів, що пропонують такі ігри досить багато, а для наших читачів та всіх бажаючих пограти в радянські ігри на гроші, підготували добірку найкращих ігрових сайтів:

1. Ігрунов. Найпопулярніший проект, що працює з 2005 року.

Кількість гравців повільно наближається до 5 мільйонів, а обсяг виграшів давно перевалив за 2 млрд. На цьому сайті пропонуються прості і цікаві азартні ігри:

Щоб не вкладати гроші відразу, після реєстрації зберіть бонус. На ваш баланс нарахують кілька рублів, і ви зможете спробувати пограти безкоштовно. Всі ігри чесні, вони проводяться або з реальними опонентами, або через спеціальний генератор.

2. Azartino. Ще один сайт, який допоможе вам поринути в минуле.

Тут пропонуються такі популярні ігри, як КНБ, хрестики нулики, дурень і так далі. Бонус дається тільки для гри «Три діаманта», щоб грати в інші ігри, доведеться поповнювати баланс:

Відрізняється проект тим, що на ньому постійно збирається джекпот. Якщо вам пощастить і ви його виграєте, то отримаєте пристойну суму (зараз складає 35 000 рублів).

Якщо прості ігри вам не так цікаві, відправляйтеся в казино Вулкан і розкручуйте барабани в сучасних ігрових автоматах (безкоштовно або на гроші).

Радянські ігрові автомати вже віджили своє, зараз вони є тільки в музеях і грати в них не можна. Користуйтеся веб-сайтами, про які розказано в цій статті, всі вони розбудять вас азарт, а може бути, і принесуть непогані гроші, якщо ви добре граєте і сьогодні ваш день.