Реалії заробітку на Форекс

Статей про заробіток на Форекс в інтернеті настільки багато, що кожен бажаючий може швидко навчитися трейдингу.


На жаль, є один великий мінус – деякі автори відверто лукавлять і розповідають про величезні заробітки, нічого не добившись. Роблять вони це для залучення рефералів, їх абсолютно не хвилює успіх новачків.

Реалії заробітку на Форекс далекі від тих історій, коли розповідається про успішне заробіток практично з нуля. Є поодинокі випадки, коли трейдерам вдавалося кілька разів помножити стартовий капітал.

Деякі зовсім програють всі кошти вже через кілька днів, не багатьом вдається торгувати в плюс і потроху виводити чистий прибуток.

Чи варто заробляти на Форекс?

Немає сумнівів у тому, що використання валютної біржі – це прибуткова справа. Однак воно стає прибутковим тільки для тих, хто навчився проводити операції.

На нашому сайті ми представляли 5 причин інвестувати в Форекс, так як це надійна, активно розвивається і прибуткова сфера.

Перші кроки треба робити не з угод, а з навчання. Доведеться навчитися будувати фундаментальний і технічний аналіз, навчитися застосовувати індикатори, вивчити стратегії, засвоїти правила успішного трейдингу і грамотно управляти капіталом.

На все це витрачається багато часу, тому в перший же день не сподівайтеся взагалі щось заробити.

Шахраїв у сфері Форекса багато, тому якщо вирішите зайнятися трейдингом, використовуйте послуги кращих брокерів.

Щоб заманити новачків їм нерідко представляються скріншоти прибутковості на місяць понад 100%. Досягти такого показника іноді вдається, але це вкрай складно.

У середнього рівня трейдера щомісячна прибуток становить близько 25% від капіталу. При цьому, дохід постійно плаває, адже невдалі операції теж укладаються.

Виходячи з цього, новачок не зможе примножити капітал навіть через 2-3 місяці з моменту торгівлі. Потрібно розуміти, що валютна біржа створена кілька для інших цілей.

Найкраща схема її використання – це вкладення десятків тисяч доларів і вкладення в точні прогнози, нехай навіть з невеликим відсотком. За рахунок великого капіталу, навіть невеликий відсоток прибутку стає круглою сумою.

Виводити всі гроші не можна, можна витрачати тільки чистий прибуток, щоб інша сума далі прокручувалася.

Якщо ви хочете домогтися більш високої прибутковості в стислі терміни, краще використовувати бінарні опціони (за одну операцію можна отримати 70% доходу).

Початківці трейдери сліпо вірять, що вклавши гроші в Форекс, вони розбагатіють і почнуть «рубати бабло». Статистика говорить про зворотнє, майже 90% новачків повністю втрачають вкладені гроші.

Чому? Тому що вони не надають серйозного значення прогнозування і прочитавши кілька статей вважають себе професіоналом. Не повторюйте їхніх помилок, якщо вирішите розбагатіти за допомогою валютної біржі, починайте вчитися прямо зараз.